dydkurutek.com ailesi olarak 2015 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Şirketimiz açıldığı günden bu güne kadar Şeffaflık, Güven ve Dürüstlük üzerine inşaa edilmektedir, 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.
Müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. En büyük kazancımız işimize duyduğumuz saygı ve tutkudur. Değişime hızla uyum sağlayan ve müşterilerimiz için fark yaratmak amacıyla uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Sektörün lider firması olma yolunda hızla büyüyen firmamız, her geçen gün kendini geliştirerek çok daha iyi yerlere gelmeyi benimsemiştir. Bu anlayış ile çıktığımız yolda, gelişen teknoloji ile birlikte kendimizi daha da geliştirerek siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetin her geçen gün daha da iyiye gitmesini arzu ediyoruz.

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet üreterek ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet etmek en büyük vizyonumuzdur.

Nem kurutma, inşaat kurutma, beton kurutma, alçı ve sıva kurutma, inşaat kurutma, şap kurutma, epoksi nem kurutma, ozonla koku giderme gibi tüm hizmetlerimizde sektöründe lider firmamızın aynı zamanda en uygun fiyat garantisi vardır.