Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Duvar Kurutma Cihazı

Duvar Kurutma Cihazı

Duvar Kurutma Cihazı kullanılmayan binalarda özellikle rutubet ve nem oluşumu görülmektedir.

Duvar kurutma işleminin daha sağlıklı yapılması için öncelikli olarak nem alma ve ıslaklık kurutma cihazı kullanılmalıdır.

Duvarların ıslak olduğu bir alanda özellikle zeminin de ıslak olması oldukça normaldir. Bunun için temin edeceğiniz nem alma ve ıslaklık giderme cihazlarını aynı zamanda zeminlerdeki ıslaklığı kurutmak için de kullanabilirsiniz.

Peki, duvarların ıslanmasının sebepleri arasında neler yer almaktadır? Genellikle inşaat sektöründe sürekli olarak hem su ile yapılan temasların sık olmasından dolayı hem de hava şartlarından dolayı sürekli olarak ıslanabilir.

Veya hazır olan binanızda su tesisatınızdaki arızalardan dolayı temiz suyun tesisattan dolayı taşması ile evinizdeki duvarlarınız ve zemin ıslanabilir.

Bir diğer etken de sel gibi su taşkınlıklarıdır. Bunları kimsenin yaşamaması dileği ile her an herkesin de başına gelebilecek olumsuzluklar olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda yapmanız gereken ilk olarak alanı tamamen boşaltarak duvarları ve zemini kurutma işlemi yapmalısınız.

Kurutma işleminin kendiliğinden olmasını beklemeniz sizlere sadece zaman kaybettirecektir. Bunun için de profesyonel yöntem olan ve inşaat firmalarının da kurutma işlemleri için tercih ettiği "ıslak duvar kurutma" cihazlarından faydalanabilirsiniz.

Duvarlarda kısa süreli meydana gelebilecek ıslaklık sizler fark etmeseniz de kısa süre içerisinde duvarların içlerine kadar sızabilir. Bunun için de kurutma cihazları tam da bu işlem için kuvvetli fanları ile kurutma işlemi yapmak için üretilmiştir.

Duvar kurutma cihazı ne kadarlık bir süre zarfında kullanılmalıdır sorusu belki de sizlerden bize ulaşan en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır.

Aslında bu sorunun net olarak cevaplanabilmesi için öncelikle ıslaklık ve nem tespiti yapılması gerekmektedir. Ayrıca duvar kurutma işlemi hakkında sizleri bilgilendirmek istediğimiz bir diğer konudan da bahsetmek istiyoruz.

Kullanmış olduğunuz duvar kurutma cihazı ile duvarların sadece dış yüzeylerinin kurumuş olmasına aldanarak kurutma işlemini tamamlamadan yarıda kesmeniz yine duvarların bir süre sonra içten başlayan bir nem ve rutubet sorunu ile karşınıza çıkmasına sebep olacaktır.

Bunun için de gerekli nemölçer cihazları kullanılarak gerekli tespitlerin "ıslak duvar kurutma cihazı" kullanım aşamasında da yapılması sizlerin de işlem sonunda daha sağlıklı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Duvar kurutma cihazı nem alma cihazlarına oranla daha geniş bir kurutma kapasitesine sahip olan oldukça yüksek kapasiteli fanlara sahip kurutma cihazlarıdır.

Bunun için de duvar kurutma işleminiz sonrasında tekrar rutubet ve nem, ıslaklık gibi sorunların kontörlünü yapmak isterseniz binanızın kullanım aşamasında mini nem alma cihazlarını düzenli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uygun olarak yapılmayan çözümler aksine sizlere daha fazla zarar getirebilir. Mesela dış yüzeyinin kurumasına yönelik olarak durdurulan kurutma işlemi sizlere küf olarak geri dönebilir. Önlenemeyen sorunlar ile karşılaşmamak için firmamızla iletişime geçerek duvar kurutma cihazı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Duvar kurutma firması olarak bizler ile hem profesyonel duvar kurutma cihazlarını temin etmek hem de cihaz kullanımı ve kurutma işlemlerinde uygulanması gereken diğer önemli prosedürler için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yaşam alanlarınıza bağlı olarak farklı sebeplerden dolayı duvar ve tavan ve tabanlarda ıslaklık sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bahçeli bir evde oturduğunuzda hava şartlarından dolayı su taşkınlıklarına bağlı olarak bütün binanızı kurutmak zorunda kalabilirsiniz.

Yine bir apartman dairesinde yaşıyorsanız üst veya alt kattaki komşunuzdan veya sizin tesisatınızdaki problemlerden dolayı su sızıntılarına bağlı olarak duvarlarınız ve zemin ve tavan ıslaklığı yaşanabilir. 

Bu gibi sorunlarda yapılması gereken en uygun yöntem kesinlikle kısa sürede ıslaklığı da giderecek olan duvar kurutma cihazlarını kullanmaktır.

Duvar kurutma cihazı çeşitlerimiz ve hizmet detaylarımız için bizimle ve teknik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Duvar Kurutma Cihazı

Ürün Kiralama ve Satışı için Bizi Arayın : 444 0 719 

Bu Makale : 2380 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 22-06-2015
Önceki Konu :

« İnşaat Nem Alma

  • Paylaş  :
  • Duvar Kurutma Cihazı, Duvar kurutma işleminin daha sağlıklı yapılması için öncelikli olarak nem alma ve ıslaklık kurutma cihazı kullanılmalıdır. duvar kurutma">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz