Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Ozonlama Cihazı

Ozonlama Cihazı

Ozon üretmeye yarayan cihazlara "ozon cihazı" deniliyor. Bu cihazlara ozon makinesi ya da ozon jeneratörü ismi de veriliyor. İstenilen özelliklere göre ev tipi ya da sanayi tipi ozon cihazları bulunuyor.

Ozonlama cihazı ile ozonlanmış oksijen elde ediliyor.

Sağlık amacı ile kullanılan ozon cihazlarına ise ozon terapi cihazı adı veriliyor. Ozon terapi sisteminde üretilen ozon standart ozon uygulamaları için kullanılıyor. Bu cihazlar dokunmatik ekranları ve basit işlem yönergeleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ozon ise istenen konsantrasyonda üretiliyor ve entegre analizör ise otomatik bir şekilde konsantrasyonu eşit olarak muhafaza edilmesini sağlıyor.

Havaya ve suya ozon vermek için kullanılan cihazlara ise ozon sanitasyon cihazı deniliyor.

Bu cihaz sayesinde gerek su içindeki mikroplar gerekse havadaki mikroplarla kullandığımız eşyalar üzerindeki bakteriler, insan sağlığı için zararlı olan mikroorganizmalar, yiyeceklerimizde bulunan zararlı bakteriler, kimyasal temizleme ve dezenfektasyon maddeleri olmadan temizleniyor.

Ozonun diğerlerinden farkı ozon görevini tamamladıktan sonra kısa sürede oksijene dönüşüyor ve atık bırakmıyor.

Ozonlu su yaraların temizlenmesi ve mantar ve ayak kokusunun giderilmesi için de kullanılıyor.

Ev tipi ozon cihazları da giderek yaygınlaşan ozon cihazlarından olarak karşımıza çıkıyor.

Gerek ev tipi ozon cihazı olsun gerek sanayi tipi ozon cihazı olsun bu cihazların temel amacı, arıtılma ve dezenfektasyon işlemi ile koku giderici ve temizleyici olarak kullanılmak üzere ozon üretilmesini sağlamak ve ozonlama sistemini oluşturmaktır.

Ev tipi ozon cihazlarına örnek olarak ozon dezenfektör ile hava temizleme cihazı verilebilir. Arabalarda koku giderici olarak da ozon cihazı kullanılıyor.

Ozon cihazları ozonlama işlemine yaradığı için ozonun faydalarına değinecek olursak;
İnsan sağlığı için önemli bir koruyucu görevi görüyor. Organizmaların hücre duvarlarını parçalayan ozon sayesinde mikroorganizmalar, virüsler, bakteriler, mantarlar, maya ile küf çeşitleri yok oluyor.

Dünyanın en güçlü ve mucizevi dezenfektanı olan ozon suda bulunan mikropları yok ettikten sonra oksijene dönüşerek atık bırakmıyor. Bu özelliği nedeni ile de çevreye zararı bulunmuyor ve kanseojen madde içermiyor.

Ozonlama cihazı ile üretilen ozon su arıtma cihazlarında kullanıldığında suya kristal bir berraklık veriyor.  Sudaki kokuları ve bulanıkları yok ediyor . Sudaki oksijen oranını yükselterek suyu taze tutuyor.

"Ozonlama cihazı" temizleme sektöründe kullanıldığında ise pis kokularla mikropları yok etmesinin yanı sıra kullanılan mekanı temizliyor.

Sağlık ve güzellik sektöründe kullanılan cihaz ise her türlü hastalığa iyi geldiği gibi insan cildini de tazeliyor.

Her sektörün ozon ihtiyacı ozonlama cihazları ile üretilen ozonlar sayesinde gideriliyor. Sizin de ozonlama cihazına ihtiyacınız varsa size bir telefon kadar yakınız.

Ozonlama Cihazı

Bilgi ve hizmet için bizi arayın : 444 0 719

Bu Makale : 3236 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 21-08-2014
Önceki Konu :

« Küf Gidermek

Sonraki Konu :
Nem Nasıl Ölçülür »
  • Paylaş  :
  • Ozonlama Cihazı, ev tipi ozonlama cihazı ve sanayi tipi ozonlama cihazı ile kötü ve pis kokuları gidermek için kullanılır.kiralık ozonlama cihazı için 444 07 19">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz