Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Ozonla Kötü Koku Giderme

Ozonla Kötü Koku Giderme

Ozon gazının mucizevi etkileri keşfedildikten sonra yapay yöntemler uygulanarak oluşturulan ozon ile mikrop kırıcı olarak, ortamı kirleten mikroorganizmaların etkisiz hale getirilmesi için ve ozonla kötü koku giderme işlemi için ozon kullanılıyor.

Güçlü bir oksidan olduğu için ozon jeneratörleri geliştirilerek kullanım alanı genişletilen ozon gazı, virüslerin, bakterilerin, mayaların, mantarların, küflerin ve benzerlerinin yok edilmesi için temizlik sektöründe de büyük ölçüde kullanılıyor.

Ozon gazı ile ortamın havası değiştirildiğinden insan sağlığı da korunmuş oluyor.

Ozonun deodorizma etkisi sayesinde mekanda bulunan hava kirliliği, kötü kokular ve rutubet kokusu da temizlenmiş oluyor.

Ozonla kötü koku giderme ile binalardaki kötü kokuların yanı sıra havadaki mikrobiyal kirlilik, alerjik oluşumlara sebebiyet verecek mikroorganizmalar ve enfeksiyon riski de yok denebilecek kadar azaldığından bir çok kişi tarafından ozon temizliği tercih ediliyor.

Ozonlama ile Temizlenen Kokular
-Ozon teknolojisi ile rutubet kokuları temizleniyor.
-Küfün oluşumuna sebep olan mikroorganizmalar öldürülerek küf kokusu temizleniyor.
-Hayvan kokuları gideriliyor.
-Leş kokuları mekandan arındırılıyor.
-Banyoda oluşan kokuların önüne geçiliyor.
-Lağım kokuları ozon sayesinde gideriliyor.
-Mobilyalara işleyen sigara kokuları yok ediliyor.
-Alkol kokuları temizleniyor.
-Boya kokuları giderilerek mekan temizleniyor.
-Propan gazı kokuları yok ediliyor.
-Arıtma tesislerinde oluşan kokular yok ediliyor.
-Kömür kokuları gideriliyor.
-Benzin kokuları temizleniyor.
-Medikal kokular yok ediliyor.
-Çöplüklerde oluşan metan gazı kokuları temizleniyor.
-Çöplerden kaynaklanan kokular gideriliyor.
-Hastanelerde oluşan ağır kokuların önüne geçiliyor.
-Karbon monoksit kokuları yok ediliyor.
-Yangın kokuları giderilerek mekan yangın öncesi haline getiriliyor.
-İs kokuları temizleniyor.
-Halılarda oluşan pis kokular gideriliyor.
-Su kokuları temizleniyor.
-Yanık yemek kokuları yok ediliyor.
-Yemek kokuları gideriliyor.
-Balık kokuları yok ediliyor.
-Soğan kokuları temizleniyor.
-Sarımsak kokuları gideriliyor.
-Yağ kokuları ortadan kaldırılıyor.
-Et ve tavuk kokularından ortam arındırılıyor.

Ozonla kötü koku giderme işlemi için reaksiyona giren ozon gazı, havadaki sıcaklığa göre birkaç dakika ila 30 dakika arasında oksijene dönüşmeye başlıyor. Bu durum sayesinde ozon gazı diğer dezenfektan maddeleri gibi atık bırakmıyor, yan etkisi olmuyor ve çevreye de zarar vermiyor.

Kötü koku giderme dışında bir çok alanda kullanılan ozon sağlık ve güzellik sektöründe de giderek yaygınlaşan bir kullanım ağına sahip oluyor.

Atık suları temizlemek için de kullanılan ozon gazı toksit atıkları gideriyor.  Ozonun diğer kullanım alanlarını ise gıda sanayisinde kullanılan suların dezenfeksiyonunda, büyük akvaryumlar ile balık yetiştirme çiftliklerinde, suların arıtılmasında, gemiler ile arabalar, otel odaları, yangın, is, hava temizliği, koku giderme, her türlü temizlik işlemleri ve benzeri alanlarda kullanılıyor.

Ozon ayrıca dünya genelinde bir çok havuz ve spa merkezlerinde de gerek ticari amaçla gerekse evsel kullanım amacıyla kullanılıyor ve kullanımı her geçen gün yaygınlaşıyor.

Bulunduğunuz mekanda çıkmayan kötü kokular varsa ozonlama için bizi arayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size bir telefon mesafesinde.

Ozonla Kötü Koku Giderme

Bilgi ve hizmet için bizi arayın : 444 07 19

Bu Makale : 2198 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 21-08-2014
Önceki Konu :

« İnşaat Nem Kurutma

Sonraki Konu :
Ozonlama Cihazı »
  • Paylaş  :
  • Ozonla Kötü Koku Giderme, kötü koku giderme ve pis koku giderme,ozonla kötü koku giderme işlemi,ozonla pis koku giderme, ozonlama için bizi arayın 444 0 719">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz