Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Otel Odalarında Pis Koku Giderme

Otel Odalarında Pis Koku Giderme

Bazen tatil için bazen toplantı amacıyla otele gidildiğinde otel odalarında kalınıyor. Otel 5 yıldızlı bir otel olsa bile yerler sürekli silindiği için ıslak kalmasından dolayı, nemden dolayı, nemin duvarlara işlemesine bağlı olarak oluşan rutubetten dolayı ya da sizden önce oteli kullanan kişilerden kaynaklanan sebeplerle kötü kokabiliyor.

Hatta odayı sizden önce kullanan kişinin mantar ve benzeri rahatsızlığı olabiliyor ya da bulaşıcı bir hastalığı olabiliyor.

Otel odalarında pis koku giderme için otelin temizlikçileri odayı temizleseler bile koku çıkmayabiliyor. Hele hele duvara işleyen nemden kaynaklanan rutubet kokularından kurtulmak sorunu kökten çözmediğiniz sürece pek mümkün olmuyor.

Böyle durumlar için oteller, teknolojik temizleme yöntemlerinden faydalanmaya başladılar. Bu yöntemlerin başında ise ozon ve ozonlama geliyor.

Otel odalarında pis koku giderme için kullanılan ozon teknolojisinin yan etkisi olmadığı gibi hijyenik bir ortam sunması ve insan sağlığını ön planda tutması bakımından da tercih edilmesi gereken bir yöntem oluyor.

Mantarları, virüsleri, küfleri, bakterileri ve çeşitli organizmaları öldüren ozon sayesinde hijyenik ortamlar sağlandığı gibi otel odaların en büyük derdi olan sigara kokuları, yere dökülen yiyecek ve içeceklerin yaydığı kokular, otel odalarındaki banyo ile tuvaletlerden kaynaklanan kokular, nem ile rutubet kaynaklı kokular, merkezi havalandırma ile klimadan kaynaklanan kokular, benzeri sebeplerden kaynaklanan oda kokularını da "ozonlama sistemi" ile yok etmek mümkün oluyor.

Ozonlama ile eklenen ozon atomu sayesinde oluşturulan ozon gazı, istenmeyen kokuların moleküllerinin birbiri ile olan bağlantıları kesiliyor ve oda temizliğini gerçekleştiriyor.

Doğal olan ozonun yan etkisi bulunmuyor. Tekrar oksijene dönüşüyor ve kanserojen içermiyor.

3 oksijen atomunun bir araya gelmesi ile oluşan ozon, çok güçlü okside ve dezenfekte  etme özelliği sayesinde dünyanın her tarafında içme suyu amacıyla kullanılan arıtma tesislerinde mikrop öldürücü olarak kullanılıyor.

Pis koku giderme için de kullanılan ozon, sağlık sektöründe de kullanıldığı için güven veriyor.

İnsanın olduğu her yerde güvenle kullanılacak en yeni teknoloji olan ozon teknolojisi sayesinde mucizevi sonuçlar alınıyor.

Herkese uygun çözümler sunan teknoloji sayesinde sağlıklı bir ortam, ekonomik bir şekilde sunuluyor.

Siz de otel odalarında pis koku giderme işleminde olumlu sonuçları olan ozon teknolojisinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız. İşyerinizde, evinizde ya da otelinizde yani bulunduğunuz her yerde temizlik için ozon mucizesini  yaşamak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Otel Odalarında Pis Koku Giderme

Bilgi ve Kötü Koku Giderme hizmeti için bizi arayın : 444 07 19

Bu Makale : 2546 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 21-08-2014
Sonraki Konu :
Nem Kurutma »
  • Paylaş  :
  • Otel Odalarında Pis Koku Giderme, otel odalarında kötü koku giderme işlemi için ozonlama yapılması gerekmektedir. ozonla otel odası kötü koku giderme işlemi">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz