Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Oda Pis Kokusu Giderme

Oda Pis Kokusu Giderme

Oda pis kokusu giderme için çeşitli yöntemler bulunuyor. Bu yöntemler arasında ise "ozonlamaişlemi yapılarak oda pis kokusu giderme üst sıralarda yer alıyor.

Bilindiği gibi sigara kokusu, odanın içindeki nemin duvarın içine işlemesinden kaynaklanan rutubet hatta küf kokusu, bakteriler, virüsler, mantarlar ve benzeri oluşumlar odaya sindiğinde hem çıkması zor oluyor hem de sağlık sorunları oluşturuyor.

Odanın hijyen koşullarına yeniden kavuşması ve odadaki pis kokuların giderilmesi için havalandırma da bazen yeterli olmuyor. Böyle durumlarda oda kokuları, kurutulmuş lavanta ve benzeri pratik çözümler bile işe yaramayabiliyor.

Bu ve benzeri durumlarla karşılaşanlar, geçici çözümlerle sorunları çözmeye çalışıyor. Fakat sorunun köküne inilmedikçe yani oda kokusunun duvara işleyen nem ya da küften mi yoksa başka bir şeyden mi kaynaklandığı tespit edilmedikçe ve kalıcı çözüm yollarına başvurmadıkça oda pis kokusu giderme çalışmaları işe yaramayabiliyor.

Kalabalık aile toplantılarından sonra da odada günler belki haftalarca çıkmayacak sigara kokusu siniyor. Bu koku da pratik ve geçici çözümlerle giderilmeye çalışılıyor.

Evde değişiklik yapmaya karar verildiğinde odalara sürülen boyalar da özellikle kalitesizse evin ve odaların kokmasına yol açıyor. Odadaki boya kokusu pencereler günlerce açık kalsa bile çıkmıyor. Bayat ekmek, kaynamış sıcak süt veya benzeri püf noktaları da kokuyu tamamen geçirmiyor.

Sonuç olarak odanın kötü kokması için çeşitli sebepler bulunuyor.

Bazı kokular ise fark edilmediği için mobilyalara ve odada bulunan tekstil ürünlerine sinebiliyor.

Oda pis koku giderme için temel ve genel temizlik yaparak hijyenik bir temizlik ile bütün bu sorunlardan kurtulmak mümkün. Bunun için teknoloji en büyük yardımcımız oluyor.

Güçlü bir dezenfektan olan ozon ile oda kokuları gideriliyor. Bunun için ozon makineleri kullanılarak ozonlama yapılıyor. Ozonlama ile kötü kokular ve zararlı bakteriler yok ediliyor.

Ozonlama işlemi ile iki atomdan oluşan oksijen molekülüne bir oksijen atomu daha eklenerek ozon gazı oluşturulmasına deniliyor.  Ozon gazı mucizevi bir dezenfekte gücüne sahip olduğu için bu işlemle kötü kokular yaratan ortam moleküllerinin birbirleri ile bağlantıları koparılarak odada hijyenik bir ortam oluşturuluyor.

Ozonlama Teknolojisinin Faydaları
-Yan etkisi bulunmuyor.
-Ozonlama işlemi her zaman ve her yerde kullanılıyor.
-Hem mekan hem de insan üzerindeki etkileri mucizevi oluyor.
-Virüs ve bakterilerden kaynaklanan sağlık sorunlarını engelliyor.
Küflerin ve mikroorganizmaların zararlı tehditleri ortadan kaldırılıyor.

Oda pis kokusu giderme için ozonlama makinesi alabileceğiniz gibi profesyonel olarak temizlik hizmeti sağlayan temizlik firmaları tarafından da ozonlama temizliği yaptırabilirsiniz.
Ozonlama temizliği için size bir telefon kadar yakınız.

Oda Pis Kokusu Giderme

Bilgi ve hizmet için bizi arayın : 444 07 19

Bu Makale : 2324 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 21-08-2014
Sonraki Konu :
Nem ve Rutubete Son »
  • Paylaş  :
  • Oda Pis Kokusu Giderme, oda kötü koku giderme, ozonlama işlemi ile gerçekleşerek pis kokular ve kötü kokular gider ozonlama sistemi için bizi arayın 444 0 719">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz