Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Nemi Kurutuyoruz

Nemi Kurutuyoruz

Her türlü mekândaki can sıkıcı, baş belası olan nemi kurutuyoruz diyen bir firma herhalde en çok ihtiyaç duyulan işi yapıyor olsa gerektir.

Nem veya başka bir ifade ile rutubet gerçekten de son derece büyük problemlere yol açan, hem binalara, hem içerisindeki eşyalara hem de asli unsur olan insanlara son derece ciddi sıkıntılar ve hasarlar verebilmektedir.

Bu nedenle nem kurutma işlemi yapan bir firma bir yandan son derece önemli bir işlevi yerine getirirken bir yandan da yaptığı işin kalitesi ölçeğinde de aranır bir konumda olacaktır. Ancak burada önemli olan yaptığı işin kalitesi ve işine gösterdiği özen ön plana çıkacak ve bununla değerlendirilerek puanlanacaktır.

Nemli alan kurutma işlemi yapmak için gereken teknolojik yatırımları yapmış olmak gerekir. Modern teknoloji ile üretilmiş olan cihazları satın alarak firma bünyesinde bulundurmak son derece önemlidir ve teknolojiyi takip etmeyi ve yapmakta olduğu işe saygı duymayı gerektirir.

Mesele bununla da bitmez ve teknolojik yatırımların ardından insana yapılan yatırım konusunda da ondan aşağı kalmayan bir tutum sergilemek gerekir. Malum, tüm bu teknolojik cihazların kullanımı yine insan eline ve insan aklına bakan işlemlerdir.

Eğer insana yapılan yatırım da yeterli düzeyde olursa kaliteli iş gücü ve modern teknolojinin bileşiminden doğan nitelikli hizmetler mutlaka vatandaştan da olumlu referanslar alacaktır.

Doğru ve dürüst hizmet kendi reklamını en doğal ve en yüksek geri dönüşüm oranı üzerinden yapacak, bundan hem hizmet alanlar hem de firma kazançlı çıkmış olacaktır.

Buradan hareketle neden nem kurutma konusu bu kadar önemli ve hassas diye düşünenlere de birkaç kelam etmek gerekir. Nem, binalarda her türlü sorunun ana sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Boya ve sıvaların kabarıp dökülmesinden ahşap malzemelerin şişip kabarmasına kadar pek çok sorunun kaynağında nem bulunmaktadır ve giderilmediği takdirde sorunlar da süreklilik arz eder nitelikte olmaktadır.

Nem kurutma cihazı ile iş yapan ve hizmet veren bir firma yeterli teknik donanıma ve uzman işgücüne sahip ise hiçbir sorun yaşatmadan nemin neden olduğu tüm problemlerin kökünün kazınmasında başarı sağlayacaktır.

İşi yaptırmak üzere firma seçimi yaparken tüm bu özelliklere dikkat etmek daha en baştan doğru adım atmak anlamına gelir. Aksi halde "nemi kurutuyoruz" diyerek halkı kandırmaya yönelik işler yapan firmalara kapılıp gitmek ve bir dolu can sıkıntısına kucak açmak kaçınılmaz olacaktır.

Her iş kolunda olduğu gibi bu iş kolunda da benzer şekilde iş yapmaya çalışan kişi ve firmalar olabilir. İş yaptırmak amacında olanların biraz meseleye derinlemesine bakması ve bu doğrultuda sorgulamalar yaparak en doğru firmayı tercih etmesi gerekmektedir.

Önemli olan her nemi kurutuyoruz diyene kulak kabartmak değil bunu gerçek anlamda yapan ve yaptığı işin her zaman arkasında duran bir firmayla çalışmaktır. Yoksa hem sorunların devam etmesine mani olmak imkânsız olarak kalır hem de bir sürü başka sorun eskisine eklenmiş olabilir.

Yeni atılmış bir şapın kuruma süresi kalınlığına göre değişmektedir.Hatta çoğu zaman uzun süre kurumamaktadır.İnşaat veya tadilat yapım aşamasında uzun kuruma süreleri zaman kaybına neden almaktadır.

Parke,epoksi ve boya uygulamalarının hızlı bir şekilde yapılabilmesi için şap ve sıvanın kalınlığını ve nem miktarını ölçerek hızlı bir kurutmayla yapınızı parke,boya ve epoksi uygulamalarına hazır hale getirmekteyiz.epoksi,nemi alınmamış beton üzerine uygulanırsa baloncuklaşma oluşmaktadır.

Çünkü epoksi neme karşı hassas bir yapıya sahiptir.

Özelikle,toprağa oturan bir beton üstüne uygulama yapılacaksa o alan kurutulmadan epoksi yapılamaz.

Dyd Türktek -KURUTEK ; Size inşaat kurutma makinalarını kiralıyarak hem maddi anlamda hemde işinizin hızlı ilerlemesi açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

Nemi Kurutuyoruz

Bilgi için arayın : 444 0 719

Bu Makale : 4478 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 02-10-2013
Önceki Konu :

« Epoksi Nedir

Sonraki Konu :
Ev Nem Kurutma Cihazı »
  • Paylaş  :
  • Nemi Kurutuyoruz, inşaat kurutma makinalarını kiralıyarak hem maddi anlamda hemde işinizin hızlı ilerlemesi açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.nem ve küf ">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz