Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
İnşaat Nem Kurutma Cihazı

İnşaat Nem Kurutma Cihazı

Bilindiği gibi inşaat neminin doğal süreçte kurumasını beklemek inşaat halindeki binanın yapımını geciktirdiği gibi inşaat firmasına ve binanın sahibine ekonomik olarak da kayıp yaşatıyor. Hatta bir çok yerde iklim şartları nedeni ile doğal süreçte nem kurumuyor.

Bu yüzden inşaat nem kurutma cihazı nemin kurutulması için büyük önem taşıyor.

İnşaat nemini kurutmak için inşaat halinde bulunan yapılar için uygun olan nem alma cihazı kullanılıyor.

İnşaat nem kurutma cihazı ile yağmur kar ve benzeri doğal olaylar ile çimento ve beton yapımı sırasında kullanılan suyun betondan uzaklaşmasını sağlıyor.

Bazı bölgelerde yoğun olarak gerçekleşen kar yağışının ardından açan güneş sonucu inşaatı devam edilen yapılarda büyük sorunlar yaşanıyor. Bu sorunların nedeni fark edilmeyen ya da önemsenmeyen nemin betonun içine işlemesi ve nem kurutulması işlemi yapılmamasıdır.

Zemin ve betondaki nem inşaat tipi nem alma cihazları ile yok ediliyor. Bu sorunun çözümünü isteyen inşaat firmaları inşaat nem kurutma cihazları için ya satın alma ya da kiralama yöntemini tercih ediyor. Bazen kendi bünyelerinde inşaat beton kurutma cihazı kullanacak personel istihdam ederken bazen de profesyonel bir destek alarak nem kurutma işlemini yaptırıyorlar.

İnşaat alanının zemin ile duvarları inşaat süresince ve inşaat sonrasında sık sık kontrol edilerek kurutma işlemlerinin periyodik olarak gerçekleştirilmesi inşaatın zamanında bitmesini sağlayacak, binada oturulmaya başlayınca ısıtma konusunda büyük tasarruf sağlanmış olacak ve nem ölçümü yapılmayarak kurutma işleminin gerçekleştirilmediği inşaatlara oranla bina daha uzun ömürlü olacaktır.

Nem kurutma işleminin yapılmaması durumunda sadece binada sorun yaşanmayacak, konforsuz ve sağlıksız ortamdan dolayı insan sağlığında da başta romatizma olmak üzere çeşitli hastalıklar da baş gösterebilecektir.

İnşaat halinde bulunan binada duvarlarda yer alan nem kurumadan sıva ve boya işlemlerine geçmek binada sorun yaşanmasına neden olacağından inşaat duvar kurutma cihazı kullanılarak duvar kurutulduktan sonra diğer işlemlere geçmek doğru ve yerinde bir uygulama oluyor.

İnşaat alanlarında kurutma cihazı kullanmak hem inşaat firmasının inşaatı zamanında teslim ederek prestij kaybetmemesine, hem bina sahibinin binaları zamanında teslim alıp satarak hedeflerinde sapma olmamasına hem de Türk inşaat sektörünün dünya inşaat sektörü gözünde zarar görmesini engelliyor.

Sizin de inşaat firmanız varsa inşaatlarınızda inşaat nem kurutma cihazı kullanmak için bizi arayın. Hem firmanız prestij kaybetmesin hem de inşaat alanınız için uygun olan nem kurutma cihazını konusunda profesyonel olan elemanlarımız seçerek size destek olsun.

İnşaat Nem Kurutma Cihazı

İstek ve bilgi için arayınız : 444 0 719

Bu Makale : 2476 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 18-07-2014
Önceki Konu :

« Epoksi Kurutma Cihazı

Sonraki Konu :
Epoksi Kurutma »
  • Paylaş  :
  • İnşaat Nem Kurutma Cihazı, istanbul nem kurutma cihazı ve bursa nem kurutma cihazı ile izmir nem kurutma cihazı firması olarak nem kurutma cihazı satış yerimiz.">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz