Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Nem Alma Cihazı

Nem Alma Cihazı

Havada genelde insanları rahatsız edecek derecede nem bulunabiliyor. Özellikle kapalı alanlarda bu çok daha rahatsız edici boyutlarda olabiliyor. İşte böyle durumlarda yanı kapalı mekanlarda bulunan havanın neminin yüksek olduğu yerlerde nemin olması gereken seviyeye yani yüzde 40 ila yüzde 50 arasına indirilmesini, nemi ideal nem oranına getirerek konforlu bir yaşam alanı ve kaliteli bir hava haline gelmesini sağlayan cihazlara nem alma cihazı deniliyor.

Yüksek sıcaklık insanları rahatsız etse de aşırı nem ve havada oluşan su buharı insanları daha çok rahatsız ediyor.  İnsanların sağlık sorunları yaşamasına  sebebiyet veren yüksek nem, binanın ömrünü kısaltıyor, eşyalara zarar veriyor.

Böyle durumlarda önlem alınmadığı takdirde rutubet ve küf oluşumu da yaşanıyor.

Nem alma cihazları bu sorunu büyük ölçüde gideriyor. Cihazın üzerindeki higrostat nem oranını istenilen düzeye getiriyor. Portatif oldukları için de evlerde ya da iş yerlerinde istenen odaya götürülüyor.

Görünümü dekoratif olduğu için de her ortama uyum sağlıyor.

Nem Alma Cihazı Kullanım Alanları
Nem alma cihazları yüksek nem yaşanan her yerde kullanılıyor. Kullanım alanları arasında evler, iş yerleri, depolar, müzeler, kapalı yüzme havuzları, arşivler, seralar, su arıtma tesisi, dolum tesisi, mahzenler, inşaatlarda korozyonun korunmasında ve benzeri amaçlarla cihazlar kullanılıyor.

İnşaat alanlarında inşaatın kurutulması amacıyla, yangın ile sel hasarlarında ortamdaki nemin kurutulması amacıyla da nem cihazı kullanılıyor.

Nem alma cihazı satın almak isteyenler cihazın günlük su çekme kapasitesinin kullanılacak alana uygun olmasına dikkat etmesi gerekiyor. Örneğin en az günde 18 litre su çekme kapasitesinin olması gerekiyor. 

Bahsedilen cihaz normal hava koşullarında yaklaşık 4 litre su çektiğinden rutubet problemini ancak bu kapasitede olan bir cihaz giderebiliyor.

Bazı yerlerde cihazın piyasa fiyatının çok altında satılıyor olması da cihaz alırken iki kere düşünülecek konular arasında yer alıyor. Bu yüzden cihaz alırken iyice araştırma yapmak ve konusunda uzman olan kişilerin de görüşleri alındıktan sonra cihazı almak yerinde oluyor.

Nem alma cihazları ev tipi nem alma cihazı ve sanayi tipi nem alma cihazı olarak aralarında ayrılıyor.

Ev tipi nem alma cihazları ev ve iş yerlerinde kullanılan her yere taşınabilen nem alma cihazları iken sanayi tipi nem alma cihazları başka bir deyişle endüstriyel nem alma cihazları futbol sahası genişliğindeki alanlarda nemin düşürülmesi ya da kurutulması amacıyla kullanılan cihazlardır.

Büyük fabrikalarda atölyelerde ve benzeri yerlerde bu tip nem alma cihazları kullanılmaktadır.

Nem alma cihazları satın alınabildiği gibi kiralanmaktadır. Siz de nem alma cihazı satın alacaksanız ya da kiralayacaksanız ihtiyaçlarınızı müşteri temsilcimize bildirdiğinizde konusunda deneyimli uzman teknik personelimiz size uygun cihazı tespit edecektir.

"Nem Alma Cihazı Nereden Alırım" ve "Nem alma Cihazı Nereden Bulurum" veya "Nem Alma Cihazı Nerede Bulunur" ,Diyenlerdeseniz Şu an çok doğru bir yerdesiniz. Lütfen aşağıdaki Numaradan bize ulaşın.

bana uygun nem alma cihazı hangisidir diyorsanız. mutlaka bizi arayınız

Nem Alma Cihazı

Bilgi için arayınız : 444 0 719

Bu Makale : 2735 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 14-07-2014
Sonraki Konu :
Nem Alıcı »
  • Paylaş  :
  • Nem Alma Cihazı, Nem alma cihazları ve nem alıcı cihaz ile nem ve küfe son, nem cihazı, nem alma cihazı nerede bulunur.nem alma cihazı nerede satılır.nem alma">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz