Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Nem Kurutma Cihazı

Nem Kurutma Cihazı

Nem Kurutma Cihazı, Uygulama alanlarına göre değişiklik gösteren nem cihazları evlerden iş yerlerine, fabrikalardan depolara kadar her yerde kullanılıyor. "Nem Kurutma Cihazı" nemin fazla olduğu ortamlar dışında farklı amaçlarla da kullanılabiliyor.

Farklı kullanım alanlarına en iyi örnek inşaat sektörü oluyor. İnşaat yapılırken yeni dökülen beton ya da şapın kuruyup sertleşmesini beklemek gerekiyor. Çünkü kurumadan inşaata devam etmek olumsuz sonuçlara neden olabiliyor. İklim durumu göz önüne alındığında inşaata devam edebilmek için kurumanın doğal yollarla gerçekleşmesini beklemek zaman, emek ve para kaybına neden olabiliyor. İşte böyle durumlarda nem kurutma cihazı ile kurutma yapılarak inşaat suni yollardan hızlı bir şekilde kurutuluyor ve sahibine zamanında teslim ediliyor.

Bu sayede hem ısıtma maliyetinde yaklaşık olarak yüzde 300’e varan oranlarda tasarruf sağlanıyor hem de zamanında teslim edilen binadan dolayı bina sahibi de inşaat firması da zarara uğramıyor.

Nem, profesyonel sektörler için de önemli bir sorun kaynağı olarak dikkat çekiyor. Başta inşaat sektörü olmak üzere yan sektörler olan dekorasyon, izolasyon, parke gibi alanlar ve temizlik firmaları kaynağı nem olan sorunlarla sıklıkla karşılaşıyorlar.

İnşaat sektöründe nemin en çok etkilediği alanlar ise duvar boyaları, parke döşemeleri, şap kurumaları, izolasyon uygulamaları ve epoksi alanları nemden negatif olarak etkileniyor.

Kullanım alanları değişiklik gösteren nem kurutma cihazları fiyatları da kullanım alanlarına göre değişiklik gösteriyor.

Ev tipi nem kurutucular daha ekonomik bir fiyata sahipken sanayi yani endüstri amaçlı nem kurutucular ise daha büyük yerlerin nemlerinin kurutulması amacıyla kullanıldıklarından dolayı çok pahalı olabiliyor.

Nem kurutucu cihaz havadaki nemi yutuyor ve cihazın borularında bulunan su kaplarına akıtılıyor. Emiş ise fanla hava sirkülasyonu oluşturularak sağlanıyor.

Tarım ürünleri ile elektronik cihazlar ve kağıt ürünlerini depolamak gerektiğinde çürüme ve küf oluşumuna engel olmanın en güzel yollarından biri nem cihazı kullanılarak ortam nemini düşük seviyede tutmaktır.

Nem kurutma cihazları kullanılarak nem kurutmanın gerçekleştirildiği diğer bir ortam ise yangın gibi bir felaket ya ad sel gibi doğal afettir.

Yangın söndürme çalışmalarından sonra hemen nem alma işlemi başlatılarak mekan yangın öncesi haline getirilerek kurutuluyor. Ya da sel gibi bir baskınla karşılaşıldığında profesyonel destek alınarak binaya giren sular kurutularak bina sel öncesi hale getiriliyor.

Sizin de yaşadığınız yerler sel veya benzeri durumlardan etkilenmişse ya da inşaatınızın zamanında bitmesini istiyorsanız nem kurutma cihazı kiralayabilir hatta uzman personelimizden bu konuda destek alabilirsiniz.

Sizde Nem Kurutma Cihazı Nerede BulurumNem Kurutma Cihazı Nereden BulurumNem Kurutma Cihazı Nereden AlınırNem Kurutma Cihazı Nerede Satılır. gibi kelimelerle bize ulaştığınızda şunu bilinki doğru yerdesiniz.

Nem Kurutma Cihazı

Bilgi için bizi arayın : 444 0 719

Bu Makale : 3059 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 14-07-2014
Önceki Konu :

« Ev Nemi Alma

Sonraki Konu :
Nem Ölçer »
  • Paylaş  :
  • Nem Kurutma Cihazı, nem kurutma cihazları ile kurutma yapılarak inşaat suni yollardan hızlı bir şekilde kurutuluyor ve sahibine zamanında teslim ediliyor.">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz