Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Rutubet Giderme

Rutubet Giderme

Rutubet hemen herkesin her zaman yaşayabilecekleri önemli sorunların başında geliyor. Özellikle de bulunan bina eski ise ve kuzey tarafa bakıyorsa rutubet ve kokusu rahatsız edici boyutlara ulaşabiliyor.

Görsel olarak kötü görüntü oluşturan rutubet, başta romatizma olmak üzere çeşitli hastalıklara da neden oluyor. Gerekli önlemler alınmadığında ise küfe, mantara ve yosun oluşumlarına yol açabiliyor.

Böyle durumlarda rutubet giderme profesyonel bir yardım sayesinde gerçekleştiriliyor.

ev rutubetlerinin oluşumunda mutfakta yemek yapmak ya da banyoda duş almak da etkili oluyor. Böyle yerlerde meydana gelen nem yüzeylerde su buharı olarak birikiyor ve rutubet ile küfe sebebiyet veriyor.

Eğer rutubetin kaynağı binadaki yalıtım noksanlığı, eskiyen borudaki çatlak veya benzeri bir sorun değilse ev rutubet giderme için uygulanacak pratik önlemlerle rutubetten kurtulmak mümkün oluyor.

Rutubet oluşumunun önlenmesi için ısı kaybının en aza indirilmesi, evin sıcak tutulması, havalandırma deliklerini kapanmaması, banyo ya da yemek yaparken su buharı oluşumunun engellenmesi, her gün düzenli olarak günde birkaç defa evin havalandırılması, çamaşırların ev içinde kurutulmaması, evin içinde nem oluşumuna sebebiyet verecek bitkilerin yetiştirilmemesi, doğalgaz ya da ısıtıcılar bozuksa tamirinin yaptırılması, her odanın eşit derecede ısıtılması, fazla nem alan yerlerin kurulanması ve ortam neminin yüzde 50 civarlarda tutulması gerekiyor.

Rutubet olan ortamlarda rutubet kokusu da insanı rahatsız edici boyutlarda oluyor. Rutubet kokusu giderme, oda spreyi kullanarak yapılsa bile kalıcı olarak profesyonel temizlik firmaları tarafından yapılan ozonlama, kuru buz ya da benzeri temizlik yöntemleri ile gideriliyor.

Bazı evlerde dekorasyon ve ısı yalıtımı için görsellik kullanılıyor. Böyle evlerde yaşanan rutubet sorunları duvarlar dekorasyon amacıyla saklandığı için zamanında fark edilemeye biliyor.

Çünkü insanların nefes alıp vermesi bile su buharı oluşturacağından neme sebebiyet veriyor. Havadaki su buharı ise ya duvara, ya tavana ya da yer kaplamasına işleyebiliyor.

Yoğuşma nemi ve rutubeti oluşturuyor. Yoğuşma sonucu ıslak kalan yüzeylerde ise zamanla rutubete bağlı deformasyonlar oluşabiliyor.

Hatta rutubet binaların ömrünü bile kısaltabiliyor.
Bunların oluşmaması için duvar rutubeti giderme yöntemlerinin uygulanması büyük önem taşıyor.

Rutubet giderme bazen pratik yöntemlerle gerçekleşmiyor. Böyle durumlar sorunun büyük olduğu ve mutlaka profesyonel desteğinin alınması gereken durumlar olarak karşımıza çıkıyor.

Rutubet önleyici boyarutubet önleyici ilaç ya da rutubet önleyici diğer yöntemler ile rutubet oluşumu engellenebildiği gibi rutubetten kaynaklanan diğer sorunlar da bu sayede gideriliyor.

Tavan rutubeti giderme için rutubetli alanın kazılması ve sıvanarak boya sürülerek gerekli tadilatların yapılması şeklinde gerçekleştiriliyor.

Rutubet giderici cihazlar da rutubet oluşumunu önlemek ve havadaki nemi almak için gerekli olan ev aletleri arasında bulunuyor.

Rutubet giderme konusunda yaşadığınız sorunların çözümü için temizlik firmamızın işini profesyonel olarak yapan ve konusunda deneyimli elemanlarıdır.
Size bir telefon kadar yakınız.

Rutubet Giderme

Rutubet Sorunlarınız için bizi arayın : 444 0 719

Bu Makale : 2232 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 11-07-2014
Önceki Konu :

« Nem Alma Cihazları

Sonraki Konu :

Sonrası Konu Bulunamamıştır.

  • Paylaş  :
  • Rutubet Giderme, Rutubet önleyici boya, rutubet önleyici ilaç ya da rutubet önleyici ile rutubetten kaynaklanan diğer sorunlar da bu sayede gideriliyor.">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz