Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Küf Kokusu Giderme

Küf Kokusu Giderme

Çalıştığımız, yaşadığımız, gittiğimiz kısacası insanoğlunun olduğu her bina iklim koşullarına göre belli bir süre sonra rutubet ve küf kokmaya başlıyor. Böyle durumlarla karşılaşıldığında küf kokusu giderme için profesyonel yardım almak gerekebiliyor.

Yapılarda nem farklı şekillerde oluşabiliyor. Örneğin yeni bir binada rutubet sorunu varsa ve küf kokusu oluşmuşsa binanın yapımı esnasında duvarlarına çok su aldığını, nem kurutma işlemi yapmadan binadaki inşaat çalışmalarının tamamlandığını söylemek yanlış olmaz.

Kış ayı yaşanıyorsa ve çok yağmur yağmışsa yeni binada yapımdan kaynaklanan neme, hava şartlarından kaynaklanan nem de ekleneceği için rutubete ve küf kokusuna neden olabilir. Böyle binalar hem insan sağlığı için zararlıdır hem de ömrü kısa olmaktadır.

Nem, havadaki su buharının miktarına deniliyor. Yeni yapılan binalarda bodrum ile zemin katlarda ve tam kurumayan çamaşırlarda nem görülüyor.

Özellikle mutfak, tuvalet ve banyolar ile binaların kuzeye bakan tarafları nem almaya daha çok müsait oluyorlar.

Binada duvarlara işleyen su buharı belli bir süre sonra rutubet oluşumuna ve küf kokusuna neden olabiliyor.

Depo küf kokusu, diğer yerlerden daha çok hissediliyor olmasının en önemli nedeni depoların genelde uzun süredir kullanılıyor olması, yeterince havalandırılmıyor olması, duvarda bulunan küf ve benzeri sebepleri olabilir.

Nem kokusu giderme işlemi için kesin çözüm nem alma cihazlarının kullanılmasıdır.

Küf Kokusu Nasıl Gider?
Rutubet oluşumunun sonucu olan oda küf kokusu önlenmezse binada bulunan canlıların sağlıklarına da zarar veriyor. Romatizma, alerjik ve solunum yolları hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığa sebep olan rutubet zamanında müdahale edilmezse profesyonel temizlik firmalarından alınacak yardımla giderilebiliyor.

Küf giderme için küfün yol açtığı sorunlar tespit edilerek kökünden yok ediliyor. Nem alma cihazları ile yapılan temizlikte bina ilk günkü kadar temiz oluyor.

Küf kokusu giderme için geçici çözümler arasında küf kokusunu maskelemek için oda parfümü kullanmak olsa da önemli durumlar için yapılan geçici bir çözüm olduğu için ortamda rutubet ve küf bulunmaya devam ediyor.

Kendi başımıza yapacağımız küf kokusu giderme yollarından biri de sirkedir. Limon suyunu küf üzerine dökmek te küf kokusunu gidermektedir.

Banyo ve mutfak gibi ortamlar başta olmak üzere küfün oluşmaması için baştan çözüm yollarına gitmek gerekiyor.

Küf oluşması muhtemel yerleri havalandırmak, nem alıcı cihazlar almak çözüm yolları arasında en etkili olanlar arasında bulunuyor.

Nem alıcı cihazlar havadaki nemi alarak rutubetin oluşmasını ve bakterilerin oluşmasını engelliyor.

Bazı durumlarda ise ne kadar önlem alınırsa alınsın profesyonel yardım ve cihazlar gerekebiliyor. Böyle durumlarda profesyonel temizlik ekipleri duvara işleyen nemi de yok ettikleri için küf kokusu giderilmiş oluyor.

Bulunduğunuz ortamda küf kokusu varsa "küf kokusu giderme" işlemlerinizi profesyonel bir şekilde yaptırmak istiyorsanız ekibimiz size bir telefon mesafesinde.

Küf Kokusu Giderme

Bilgi ve istek için arayınız : 444 0 719

 

Bu Makale : 2783 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 09-07-2014
Önceki Konu :

« Küf Gidermek

Sonraki Konu :
Nem Nasıl Ölçülür »
  • Paylaş  :
  • Küf Kokusu Giderme,duvarda bulunan küf kokusu ve depo küf kokusu ve oda küf kokusu ile nem alma cihazı ile küf kokusuna son verilir.nem ve küf giderme 444 07 19">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz