Nem Alma

Şu an”   “Adlı Makaleyi İnceliyorsunuz

Icon
Nemli Duvar Nasıl Kurutulur

Nemli Duvar Nasıl Kurutulur

İnşaatlarda ya da evlerde meydana gelebilecek olan herhangi bir su bazlı hadiseden sonra evin zemini ve duvarları sızıntı yapan sudan dolayı nemlenebilmektedir.  Sudan etkilenerek nemlenen duvarların üzerinde kabarmalar meydana gelir.

Bu kabarmalar daireler şeklinde lekelere neden olarak duvarın kirli görünmesine yol açar. İnşaat ve ev sahiplerinin zaman zaman karşılaşabildiği bu tür sıkıntıların sonuçlarından kurtulmanın çeşitli yolları vardır. 

Yapıdaki nemi kurutmanız gerekir çünkü nemli duvar boyanamaz, duvar  kağıdı yapılamaz. Zeminde nem varsa (şap veya sıva da da olabilir) epoksiparke gibi döşeme çalışmaları gerçekleştirilemez. 

Nemli bir zemin nem alma cihazlarıyla kurutulmadan parkelerle döşenirse belli bir süre sonra o parkelerde kabarmalar meydana gelir. Her ne kadar bu soruna çözüm bulmak için nem bariyeri kullanımı tercih ediliyor olsa da aslında bu da geçici bir çözümdür.

Zira nem bariyeri var olan nem ile parke arasında bir kalkan görevi görür; fakat aradaki bu engel parkelerinizin nemden kesinlikle etkilenmeyeceğinin garantisini veremez.

"Nem Alma Cihazları İle Şap, Sıva ve Duvar Kurutma"

Bu durumda tercih edilmesi gereken en doğru yöntem nem alma cihazı kullanarak nemin ortamdan çıkarılmasını sağlamaktır. Firmamız (DYD TÜRKTEK) endüstriyel (inşaat) ve ev tipi nem alma cihazlarının kiralanmasını ve satışını gerçekleştirmektedir. 

Nem alıcı cihaz kiralayarak evinizde ya da inşaatınızda meydana gelmiş olan nemden çok kısa bir sürede tamamen kurtulabilir, onarım çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Nem bariyerinden çok daha güvenli bir yöntem olan nem alıcı cihazlarla nem alma tekniği müşterisine tam bir kuruluk sağlayarak parke ve epoksi gibi zemin uygulamalarının sorunsuz ve uzun ömürlü olacak şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır. 

Nem alma makinelerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan bize ulaşın.

Nemli Duvar Nasıl Kurutulur

Bilgi için bizi arayınız : 444 0 719

Bu Makale : 2727 Defa Okunmuştur
Makale Tarihi : 30-11-2013
Önceki Konu :

« Sıva Kurutma Cihazı

Sonraki Konu :
Küf Giderme »
  • Paylaş  :
  • Nemli Duvar Nasıl Kurutulur, İnşaat ve ev sahiplerinin zaman zaman karşılaşabildiği bu tür sıkıntıların sonuçlarından kurtulmanın çeşitli yolları vardır.nem alma">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz