Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Beton Nasıl Kurutulmalı

Beton Nasıl Kurutulmalı

Beton nasıl kurutulmalı sorusuna firmamız ile artık profesyonel çözümler ile cevap verebilirsiniz.

Beton kurutma işlemini tekdüze ve eski yöntemler kullanarak yapmanıza ve gereksiz zahmetler altına girmenize gerek kalmadığını belirtmek isteriz. Betonlar yapı olarak oldukça kalın ve dayanıklı olabilir.

Fakat betonların yapısının içerisine sızan nem veya ıslaklık oldukça kalın olan betonların bile yapılarının bozulmasına sebep olabilmektedir.

Betonlardaki nem yapı olarak betonun daha dayanıksız bir hale gelmesini sağlayacak şekilde çürümesine sebep olmaktadır.

Dış yüzeyi her ne kadar kuru gibi görünse de betonların önemli olan içlerindeki nemin de kurutulmasıdır.

Beton kurutma işleminin daha ileri dönemler için bir yatırım olduğunu da söyleyebiliriz. Hava şartlarından dolayı veya su baskınlarından dolayı ıslaklık sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu gibi olaylardan sonra yapılması gereken sadece geniş kapsamlı kurutma hizmeti veren bir kurutma cihazı kullanmaktır. Kurutma cihazları çalışma prensibi olarak eşit oranda bir kurutma performansı gösterirler.

Böylelikle betonların hem dış yüzeylerinin hem de içyapılarının aynı oranda kuruması sağlanmaktadır. Sadece yeni yapılan binalarda beton ıslaklığı veya beton nem gibi sorunlar le karşılaşılmamaktadır.

Özelikle su tesisatındaki arızalar ve inşaat yapımında kurutulmayan betonların nem oranının daha sonra ortaya çıkmasından dolayı mevcut olarak kullanmakta olduğunuz evinizde de betonlar ile ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Bunun için eski binalarda da kurutma işleminin yapılabilmesi için profesyonel ekip arkadaşlarımız ile beton nem kurutma hizmeti vermekteyiz.

Beton dediğimizde sadece hiçbir işlem görmemiş bir kavram aklımıza gelmemelidir. Duvarlar, evinizdeki zemin ve tavan da betonlardan oluştuğu için nemi bir evini var ise yapınızdaki betonlar yapısal olarak zarar görmüş olabilir.

Islak betonu nem alma ve kurutma hizmetimizden faydalanarak sağlam yapısına yeniden kavuşturmanız mümkündür.

Nemli bir betonun sadece dış yüzeyinin kurutulması nemden ve ıslaklıktan tamamen arındığı anlamına gelmemektedir.

Bunun için de bizler kurutma firması olarak betondaki mevcut olan ıslaklık ve nem düzeyini işlem öncesinde gerekli ölçümler yaparak kurutma hizmetine başlamaktayız. Kurutma işlemleri uygulanacak alana göre farklılık gösterebilmektedir.

Yani tamamen açık alanda yapılacak olan bir kurutma işleminden de etkili bir şekilde sonuç almak için kurutma cihazlarından faydalanabilirsiniz.

Betonların kalınlığına göre kuruma sürelerinde de değişkenlik olmaktadır. Önemli olan inşaatın bitim süresi içi en kısa sürede etkili bir şekilde kurutma işlemi yapmaktır.

Peki, kurutma cihazı ile beton nasıl kurutulmalı Betonların en içlerindeki ıslaklığı ve nemi alabilen kurutma cihazları eşit oranda ve yüksek kapasite ile bir kurutma sağlamaktadırlar.

Zaten kurutma cihazı kullanırken su boşaltım haznesini boşaltırken alınan nem ve ıslaklığı kendi gözleriniz ile de görmeniz mümkündür.

İlk olarak betondaki nem seviyesinin belirlenmesi ve cihazın buna göre aralıklı olarak mı yoksa sürekli olarak mı çalıştırılıp çalıştırılmayacağı belirlenmelidir. Bu noktada ıslaklığın ve nemin tespit edilebilmesi için ölçüm cihazları tercih edilebilir.

Beton kurutma firması olarak betondaki ıslaklığın ve nemin erken müdahale ile kurutularak giderilmesi özellikle ısı için sizlere oldukça tasarrufu da beraberinde getirecektir.

Yalıtım sistemleri yapılmadan önce ilk olarak betonlardaki nem ve ıslaklık oranları tespit edilmelidir. Böylece kışın yaşam alanlarınızda nemden dolayı ve buna bağlı olarak gelişecek olan rutubetten dolayı ısı kaybı yaşamazsınız.

Beton kurutma işlemi farklı amaçlar için yapılmış olsa da sonuç olarak hem zamandan kazandırırken hem de nemden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Kurutma firması olarak da her alanda ve her sektörde kesinlikle kullanılması gereken kurutma cihazları ile aslında geleceğe bir yatırım yaptığınızda belirtmek isteriz.

Hem kullanılan malzemeden tasarruf yapmak hem de beton işleminden sonra yapılacak olan işleme geçiş süresini sağlıklı bir şekilde hızlandırmak için kurutma cihazlarını kullanmalısınız.

Bizler ile iletişime geçerek beton nasıl kurutulmalı ve hangi cihazlar tercih edilmeli sorularınıza detaylı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

BETON NASIL KURUTULMALI

Bilgi ve Kiralama Hizmeti için Bizi Arayın : 444 0 719 

Bu Haber : 1916 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 29-07-2016
Önceki Konu :

« Zemin Kurutma

Sonraki Konu :
Depo Küf Önleme »
  • Paylaş  :
  • Beton Nasıl Kurutulmalı, Beton kurutma işlemini tekdüze ve eski yöntemler kullanarak yapmanıza ve gereksiz zahmet altına girmenize gerek yok. beton nem kurutma">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz