Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Duvardaki Küf Nasıl Önlenir

Duvardaki Küf Nasıl Önlenir

Estetik açıdan ve sağlık açısından sorun teşkil eden duvardaki küf nasıl önlenir Özellikle ev hanımlarının temizliğinde ve tamamen kurutulmasında büyük sıkıntılar çektiği küf hakkında bizlere yönelttiğiniz tüm sorularınıza cevaplamaya çalışacağız.

Başta bilinmesi gereken küfün oluşması için müsait olan bir yaşam alanına mı sahip olduğunuzdur. Bunu öğrenmek için evinizde nem oranı ve rutubet hasar tespiti yaptırabilirsiniz. Havasız ortamlarda küfün daha hızlı bir şekilde oluştuğunu söyleyebiliriz.

Küf oluşumu özellikle duvarlarda, duvar ve tavanın birleştiği noktalarda ve zemin ve duvarların birleşme yerlerinde meydana gelmektedir. Rutubete bağlı olarak ilk etkilenen alanlar duvarlardır.

Evinizde yalıtım sisteminden kaynaklana sorunlar sebebi ile duvarlardaki terleme sorunu kısa süre içerisinde küfe dönüşecektir.

Bunun sebebi de oda sıcaklığınızın dışarıdaki sıcaklıktan daha yüksek olmasından dolayıdır. Bu yüzden duvarlarda terleme sorunu meydana gelir ve bu da küfü ortaya çıkarır. Hem nemli hem de havasız ortamlarda küf oluşumu daha hızlı olacaktır.

İnsan sağlığını oldukça etkileyen küf ve küf mantarı oluşumunu engellemek için yapmanız gereken yaşam alanlarınızı sürekli olarak havalandırmanızdır.

Duvarlar bu kadar kalınken nasıl olur da nemden bu kadar etkilenebilir diyen müşterilerimiz için firmamız bünyesinde de bulunan duvardaki küfü önleme cihazı çeşitlerini önermekteyiz.

Bu sayede duvar içerisine sızan ve yerleşen rutubet ve küfü de tamamen yok edebilirsiniz. Bu cihazlar ile duvardaki bütün nem emilerek kurutulur. Bu noktada siz değerli müşterilerimizin bilmesi gereken nokta duvarın içerisindeki hasarı göremezsiniz.

Bunun için hasar tespiti yaptırmalısınız. Gerekli görüldüğü durumlarda sıva ya da duvar tadilatı yapılmalıdır.

Bodrum katlarda yaşayan müşterilerimizin küf sorunu ile sık karşılaştıklarını biliyoruz. Bunun sebebi de duvarların sürekli olarak belirli sebeplerden dolayı ıslak ya da nemli kalmasındandır.

Rutubete bağlı olarak küf oluşumunu engellemek için yaşam alanlarınızın sık aralıklar ile havalandırılması gerekmektedir.

Duvarların bu sayede kuruyacağı ve küf oluşumunu bir nebze de olsa engellediği bilinmektedir. Fakat bodrum katlarda havalandırmanın zor olacağını da tahmin edersiniz.

Peki, bodrum katlarda duvardaki küf nasıl önlenir Duvarları silerek temizlemek sizlere çözüm yerine aksine küfün daha da fazla alana bulaşması gibi yeni bir sorun da meydana getirebilir.

Bunun için gelişen teknoloji ile birlikte rutubet ve küf sorununa kesin çözümler üreten cihazları tercih edebilirsiniz.

Duvarlarınızdaki küfü kuru bez yardımı ile temizledikten sonra dezenfekte deterjanlar kullanarak ıslak kalmamasına özen göstererek küf sorununu görsel olarak ortadan kaldırabilirsiniz. Küf duvarların içlerindeki sıkıntıdan kaynaklanan nem sorunu sebebi ile meydana gelmektedir.

Duvardaki küfü yok etme işlemi için profesyonel çözümler sunan cihazları kullanmalısınız. Sanıldığının aksine küf sorunu sadece yaz aylarında meydana gelmez.

Özellikle kış aylarında ısı yalıtımından kaynaklanan sorunlar sebebi ile duvarlarda nemlenme ve sonrasında da küf sorunu meydana gelmektedir.

Duvarlarınızdaki küf eşyalarınıza da kısa sürede sıçrayarak onlarında yapısının bozulmasına sebep olabilir. Duvardaki küfü önleme için kullanacağınız bu cihazlar sayesinde küf sorunundan kesin olarak kurtulabilirsiniz.

Sanıldığının aksine sadece duvarın dış yüzeyinin temizlenmesi ve kurutulması küf sorununu çözmez.

Ya da küf engelleyen boyaları kullanmanız sizlere sadece geçici süre bir hizmet verecektir. Küf sorunundan tamamen kurtulmak için duvarın için de kurutulması gerekmektedir. Bunun için de sadece havalandırma yöntemini kullanmanız yeterli olmayacaktır.

Duvardaki küfü giderme konusunda bulabileceğiniz tüm çözümler için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Duvarlarda meydana gelen küf sadece duvar üzerinde kalmaz.

Diğer alanlara da çok çabuk sıçrayarak eşyalarınıza, dolaplara, mobilyalara, halılara ve hatta kıyafetlerinize de bulaşarak kullanılamaz hale gelecek kadar yapısını bozabilir.

Duvardaki küf nasıl önlenir, duvar küfü önleme ve temizleme cihazları satın alma ve kiralama konusunda tüm merak ettikleriniz ve öğrenmek istedikleriniz için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Duvardaki Küf Nasıl Önlenir

Bilgi ve hizmet almak için bizi arayın : 444 0 719

Bu Haber : 3103 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 30-07-2016
  • Paylaş  :
  • Duvardaki Küf Nasıl Önlenir, küf ve küf mantarı oluşumunu engellemek için yapmanız gereken yaşam alanlarınızı sürekli olarak havalandırmanız dır. küf önleme">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz