Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Beton Küf Önleme

Beton Küf Önleme

Temizlenmesi ve arındırılması zor olan beton küf önleme konusunda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmeye çalışacağız. Küf sorunu rutubet ya da nem sorunu yaşanan her ortamda meydana gelebilmektedir.

Bununla birlikte küf temizliği de oldukça zor yapılabilmektedir. Küf bulaştığı yerlerde hasar bırakabilen ve bulaştığı her şeyin yapısını bozabilen bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda küf insan sağlığı açısından da oldukça risk oluşturabilmektedir.

Küfteki bakteriler kolayca solunabilen ve hızlı bir şekilde solunum yolları hastalıklarını tetikleyen yapıya sahiptir. Evinizde küf sorunu yaşıyorsanız bunun en büyük sebebi rutubet ya da yoğun nem sorunudur.

Bunun için küf sorununu tamamen ortadan kaldırmak için ilk yapmanız gereken rutubetin kaynağını belirlemektir.

Rutubete bağlı olarak oluşan küfün temizliği de oldukça zor olabilmektedir. Özellikle betonda meydana gelen küf sorunu sadece kimyasal temizleyiciler ile temizlenemeyebilir. Beton küfü önleme için profesyonel çözümler ile temizlik yapmanız sizlere daha kaliteli sonuçlar verecektir.

Bunun için betondaki küf sorununu giderme adına beton temizleyici cihazlardan destek alabilirsiniz. Özellikle bodrum katlarda ya da depolarda rutubet sorunu sık yaşandığı için buna bağlı olarak da yoğun olarak küflenme sorunu da gözlemlenmektedir.

Bodrum katlarda küflenme ilke olarak betonda meydana gelmektedir. Betondaki küfü temizlemek için sadece kimyasal çözünürlüklü deterjanlar kullanmak yeterli olmayabilir. Küf betonda uzun yıllar boyunca kalmış ise betonun yapısında da zarar verebilir.

Küflü beton üzerine herhangi bir kaplama yapmak istiyorsanız ilk önce küfün tamamen arındırılması gerekmektedir. Zemin tamamen beton ise betondaki herhangi bir küf parçası bile halı ya da diğer mobilyalara sıçrayarak eşyalarınızı kullanılmaz hale getirebilir.

Bu gibi ağır sonuçlar ile karşılaşmamak için beton küf önleme firması olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Küf temizliği yapılırken silme ya da herhangi bir kimyasal ürün kullanılmasını önermemekteyiz. Çünkü betona iyice yerleşen ve yapışan küfleri temizlerken küfün yeniden havaya dağılarak diğer alanlara da sıçramasını sağlamış olursunuz.

Küf oluşumu sadece küfün oluştuğu alandan kalmaz ve kısa süre içerisinde hemen her alana yayılır. Bunun için küflenen bir betonu temizlerken süpürme ya da silme işlemi yaparak dağıtmamalısınız.

Beton küf önleme konusunda sizlere kısa sürede kaliteli hizmet veren ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek teknolojinin getirdiği kolaylıklar yardımı ile küf sorunundan kolaylıkla kurutulabilirsiniz.

Küflerin de kendi aralarında çeşitleri bulunmaktadır. En çok rutubetli, nemli ve uzun süre ıslak kalan alanları seven küfler kısa süre içerisinde çoğalırlar.

Mesela halı ya da mobilyalara işleyen küfler bunun gibi eşyaların kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilmektedirler.

Betonlar suyu emerler içlerinde kalmasını sağlarlar. Bu yüzden küf sorunu da en ok beton zeminlerde görülmektedir.

Bunun için piyasada ve firmamız bünyesinde bulabileceğiniz beton küf önleme cihazı ile küf sorununuzu en kolay ve en temiz şekilde yok edebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda zemin olarak beton olan alanların dış yüzeylerini küften ve rutubetten etkilenmeyen parkeler ile kaplatmanız hem betonun ömrünü uzatacak hem de küf sorununu engelleyecektir.

Beton yüzeyler rutubetten ve nemden kolaylıkla etkilenebilen yüzeylerdir. Bunun için düzenli olarak temizlik ve havalandırma yapmak her zaman yeterli olmayabilir.

Sadece beton yüzeyler için geliştirilen ve rutubete bağlı olarak oluşan küfü tamamen temizleyen sıvı ürünler de bulunmaktadır.

Bu ürünlerden de geçici bir süreliğine verim alınabilir. Fakat beton küfü yok etmek konusunda sizlere garantili hizmet sunmak adına kesinlikle küf önleyici ve küf temizleyici cihazları kullanmanızı öneririz.

Küflü alanın sadece bir kere temizlenmesi o alandaki küfün tamamen temizlenmiş olduğu anlamına gelmemektedir.

Bunun için cihaz ile yapılan temizlikten sonra dezenfekte ürünlerinin de kullanılarak beton küf önleme işlemi tamamlanmalıdır.

Beton Küf Önleme

Bilgi ve hizmet almak için bizi arayın : 444 0 719

Bu Haber : 2772 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 30-07-2016
Önceki Konu :

« Beton Küf Önleme

Sonraki Konu :
Nem Nasıl Önlenir? »
  • Paylaş  :
  • Beton Küf Önleme, Küf sorunu rutubet ya da nem sorunu yaşanan her ortamda meydana gelebilmektedir.beton küfü önleme, küf önleme, beton küf kurutma cihazı">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz