Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Tavan Küf Önleme

Tavan Küf Önleme

Rutubetli evlerde yaşanan en büyük sıkıntı tavan küf önleme sorunudur. Evinizde herhangi bir su sızıntısı olmasa bile rutubet sorunu ve buna bağlı olarak da küf sorunu yaşayabilirsiniz. Bunun belirli sebepleri olabilir.

Mesela evinizin bulunduğu cepheye bağlı olarak kuzey cephesindeki odalarınızda sıkça küf ve rutubet sorunu yaşayabilirsiniz.

Yine sızıntı olmamasına rağmen rutubet oluşumunu tetikleyen bir diğer etken de ısı yalıtımının düzgün olmamasından dolayıdır.

Tavanda meydana gelen küfü önlemek için yapmanız gereken işlemlerin başında ilk önce küf miktarını ve yoğunluğunu belirlemek için hasar tespiti yaptırmalısınız.

Eğer yoğun bir küf oranına sahip değilseniz ve hep aynı yerden küflenme sorunu yaşıyorsanız bu gibi küçük çaplı küf sorununu kaliteli ve kendini kanıtlayan küf giderici boyalar ile tavandaki küf sorununu çözebilirsiniz.

Tavan küfü önleme konusunda firma olarak sizlere tavsiyemiz kesinlikle rutubet ve küf sorununu riske atmadan küf önleme cihazlarını kullanmanız yönündedir. Tavanınızda kullanılan boya ya da kartonpiyer gibi malzemeler küften dolayı zarar görebilir.

Özellikle tavan ile duvarların birleşme noktalarında daha çok meydana gelen küfün birçok sebebi olabilmektedir.

Mesela diğer odalarınızda rutubet yok yalnızca bir odanızda rutubet var ise pencere yapınızdan odanızın cephesine kadar birçok sebep rutubet ve küf oluşumunu meydana getirebilir.

Tavanınızda kabarmalar veya çatlamalar meydana geliyorsa kısa süre sonra da rutubetin dışa vurumu ile birlikte küflenme sorunu da meydana gelecektir.

Rutubet seviyesi aşırı yoğun olan tavan ve duvarlarda gerekli görülür ise yeniden sıva ve boya yapılması da gerekebilmektedir. Kendi başınıza küf sorununda kurtulmak için sadece genel temizlik malzemeleri kullanarak küfün görünen zararlarını kapatabilirsiniz.

Bunun dışında kısa süre sonra küf oluşumu yeniden meydana gelecektir. Bunun için tavan küf önleme firması olarak firmamız bünyesinde bulabileceğiniz küf önleme cihazları ile küf ve leke sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Genelde küf tavanda sarı veya kahverengi lekelerin oluşmasına sebep olur. Bu durum da tavanın içten içe zarar gördüğünü ve yıprandığını gösterir. Sizler evlerinizde ya da iş yerlerinizde belirli aralıklar ile havalandırma yaparak rutubetin ve küfün kokusunu engelleyebilirsiniz.

Fakat kesin çözümler alınmadığı takdirde kendi sağlığınız da tehlike altında olacaktır. Bu gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için uygun fiyatları ve kesin çözümleri bulunan tavan küf önleme makinelerini tercih edebilirsiniz.

Küf oluşumu mevsimsel olarak da farklılık gösterebilmektedir. Yaşadığınız bölge de rutubet ve küf yoğunluğunu etkileyen öğeler arasındadır.

Özellikle orta katlarda ya da alt katlarda yaşayan müşterilerimiz ısı yalıtımı olduğu halde rutubet ve küf sorunu ile karşılaştıklarını belirtmektedirler.

Bu durumun birkaç sebebi olabilmektedir. Birinci sebebi su ve gider tesisatından kaynaklanan sorunlar olabilmektedir. İkinci sebebi ise banyo ya da mutfaktaki sıcak suyun meydana getirdiği buharların duvarlara sinmesinden dolayıdır.

Tavan küf önleme cihazı sayesinde küflenmenin sebebi ne olursa olsun küf sorununda kesinlikle kurtulabilirsiniz.

Küf sadece bulunduğu bölgede kalan ve orayı yıpratan bir rutubet sorunu değildir. Aynı zamanda rutubetin meydana getirdiği olumsuz etkenlerden olan küflenme sorunu kısa süre içerisinde eşyalarınıza ve dolaplarınıza hatta halılara kadar sıçrayabilir.

Küf hakkında şunu bilmenizde fayda olacaktır. Küflenme sorunu sadece görsel olarak bir bozukluk değil aynı zamanda bulaştığı her eşyanın yapısını da bozmaktadır.

Aynı zamanda sağlık açısında da oldukça riskli olan küf sorununu tavan küf alma ve kurutma hizmetimiz bünyesinden temin edeceğiniz cihazlar ile çözebilirsiniz. 

Firmamız ile iletişime geçerek tavan küf önleme hizmet detaylarımız ve cihaz fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tavan Küf Önleme

Bilgi ve hizmet almak için bizi arayın : 444 0 719 

Bu Haber : 2763 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 30-07-2016
  • Paylaş  :
  • Tavan Küf Önleme, tavan küfü önleme ile rutubet ve küf sorunu gibi ortamlarda küf önleme cihazı gerekmektedir. küf ve rutubet sorununa kesin çözüm buluyoruz.">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz