Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Ev Küfü Önleme

Ev Küfü Önleme

Hem sağlığınızı hem de eşyalarınızın ömrünü kısaltan ev küfü önleme konusunda sizlere pratik çözümler sunmaya çalışacağız.

Rutubetli bir ortamda yaşamak sıkıntılı ve sağlık açısından da oldukça tehlikelidir.

Sadece insan sağlığı açısından değil aynı zamanda eşyalarınızın da kullanım ömrünü kısaltan rutubeti önlemelisiniz. Peki, küflenme neden meydana gelir ve nasıl önlenebilir? Küflenmenin tek sebebi rutubettir.

Rutubet ise yoğun neme bağlı olarak ortaya çıkar. Evinizin cephesinden, ısı yalıtımına kadar hemen her sebep rutubet oluşumunu tetikleyen öğeler arasındadır.

Binanızda ya da evinizin yapısında rutubetin oluşmasını destekleyen bir öğe bulunmamasına rağmen yine de rutubet oluşumu görülüyor ise pencerelerinizi bile kontrol ettirmeniz gerekebilir.

Özellikle rutubetten en çok etkilenen zemin döşemeleri ve pimapen pencereler olabilmektedir. Ayrıca evinizin iç dekorasyonu için kullanacağınız malzemeleri seçerken de rutubet ve küften etkilenmeyen malzemeleri seçmeniz daha faydalı olacaktır.

Ev küfü giderme konusunda sizlerin de evde uygulayabileceğiniz küçük metotlar bulunmaktadır. Özellikle ev hanımlarının küflenme sorunu ile büyük sıkıntılar yaşadığını biliyoruz.

Sürekli küflenme sorunu yaşadığınız alanı hemen her gün havalandırmanız küf sorununun bir nebze önlenmesine yardımcı olabilir.

Yalnız küf sorununun tamamen temizlenmesini beklemeden küfün üzerine boya ya da duvar kâğıdı ile kaplama yapmanız yanlış bir çözüm olacaktır.

Çünkü küf tamamen temizlenmeden ve kurutulmadan üzerine yapacağınız herhangi bir kapama işlemi yeniden küfün yüzeye çıkmasına sebep olacaktır.

Küf oluşumunun sadece sıcak havalarda değil soğuk havalarda ve soğuk alanlarda da oluşabileceğini bilmelisiniz. Evinizde meydana gelen küfün çeşitli sebepleri olabilir.

Mesela banyo ve tuvaletlerde sürekli olarak küf sorunu yaşıyorsanız temiz ve pis su gider borularından ve tesisatından kaynaklanan sızıntılar küfün oluşmasına sebep olabilir.

Ya da üst ya da alt katlardan kaynaklanan herhangi bir rutubet sorunu sizin evinize de sıçrayarak küf oluşmasını tetikler.

Evinizdeki küf oluşumu sadece görsellik açısından olumsuz sonuçlar meydana getirmez. Aynı zamanda küfün meydana geldiği alan mesela duvarların kabarmasına, dökülmesine ve içten içe duvarın yıpranmasına sebep olabilir.

Bunun için evinizdeki küf sorununu hafife almamalı ve bir an önce ev küf önleme cihazı temin ederek küf sorununa kesin olarak bir son vermelisiniz. Küfün sadece görsel olarak değil her açıdan zararlı bir bakteri topluluğu olduğundan bahsetmiştik.

Küfün etrafa yaydığı koku solunum yolları hastalıklarını da büyük ölçüde tetiklemektedir. Evde meydana gelen küf sadece duvarlara ya da zemin döşemelerine zarar vermez.

Ayrıca evde bulundurduğunuz gıdalara da çok çabuk sıçrayacağı için evinizde kısa süre içerisinde küçük kelebekler ve böcekler görmeniz mümkün olacaktır.

Ev küfü önleme konusunda profesyonel çözümler dışından uygulayacağınız çözümler sizlere küf konusunda geçici sonuçlar sunacaktır. Küfü tamamen ortadan kaldırmak için profesyonel cihazlar ile ilk önce rutubet kurutma işleminin yapıldığından emin olmalısınız.

Daha sonra küfün verdiği hasarların onarılması ve kurutulma işleminin yapıldığından emin olmak için nem ve rutubet ölçümü yaptırılmalıdır.

Ev küf önleme firması olarak firmamız bünyesinde bulabileceğiniz nem, rutubet ve küf kurutma cihazları hakkında bilgi sahibi olmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev küfü alma ve kurutma konusunda boya ya da diğer temizlik malzemeleri ile küf önleme devri artık eskilerde kalmış gibi görünüyor. Gelişen teknoloji ile birlikte küf ve rutubet problemleri için tasarlanarak üretilen cihazlar kesin ve garantili sonuçlar sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde nem alma, rutubet giderme ve küf önleme cihazları ile ilgili cihazları temin edebilir ve cihazlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özellikle küf önleme cihazları bodrum katlarında meydana gelen yoğun küf sorununu bile %100 oranında yok edebilmektedir.

Küf önleme cihazlarını kiralayabileceğiniz ve satın alabileceğiniz firmamızı arayarak ev küfü önleme konusunda hizmet fiyatımız ve cihaz fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ev Küfü Önleme

Bilgi ve hizmet almak için bizi arayın : 444 0 719

Bu Haber : 1914 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 30-07-2016
Önceki Konu :

« Rutubet ve Küf Sorunu

Sonraki Konu :
Duvar Küf Önleme »
  • Paylaş  :
  • Ev Küfü Önleme, evinizdeki küf oluşumu sadece görsellik açısından olumsuz sonuçlar meydana getirmez.ev küfü giderme, ev küf sorunları, ev küf sorunu giderme">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz