Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Depo Rutubeti Önleme

Depo Rutubeti Önleme

Mahsul ve eşya depolarında yaşanan en büyük sorun depo rutubeti önleme konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Depoların yapıları genelde içlerinde muhafaza edilecek olan ürüne göre ayarlanmaktadır. Mesela elektronik eşyaların muhafaza edileceği bir deponun gerekli görülürse güneş ışığından bile korunması gerekebilir.

Depolar bir nevi ambar görevi de gördükleri için düzenli aralıklar ile havalandırılması ve temizlenmesi gerekmektedir.

Bununla birlikte nemden ve yalıtım sorunundan dolayı rutubet sorununun sıkça yaşandığı alanlardan olan depolarda oluşan rutubet sorununun alanında profesyonel olan kişi ya da kişilerce yapılması daha etkili sonuçlar verecektir.

Depo rutubeti giderme konusunda gelişen teknoloji ile birlikte üretilen rutubet kurutma cihazları ile kesin ve garantili sonuçlara ulaşılmaktadır. Özellikle uzun süreli ürün muhafaza edilecekse rutubet sorununun kesin olarak çözülmesi gerekmektedir.

Depolar içerisindeki malzemeye göre soğuk ya da normal sıcaklığa sahip olan depolar olmak üzere farklılık gösterebilmektedir. Mesela soğuk hava depolarında oluşan rutubet depo içerisinde buzlanmaya sebep olabilmektedir.

Buzlanma da depo içerisinde bulunan ürünlerin yapılarının bozulmasına gıda ürünleri ise soğuk almalarına sebep olabilmektedir. Rutubet her türlü yaşam alanı için tehlike meydana getirmektedir. Bir ortama girdiğinizde ortamdaki rutubetin ağır kokusunu hemen hissedebilirsiniz.

Rutubet sadece ağır bir koku değil aynı zamanda kısa süre içerisinde küf oluşumuna da sebep olabilmektedir. Depolarda oluşan rutubet ortama büyük miktarda bakteri oluşmasını destekler.

Deponuzda muhafaza ettiğiniz ürünün ya da eşyanın yapısı ne olursa olsun rutubetin meydana getirdiği olumsuz sonuçlar sebebi ile kısa süre içerisinde bozulacaktır.

Bu ve bunun gibi sizlere daha fazla maddi zararlar doğurabilecek olan rutubeti engellemek için depo rutubeti önleme cihazı kullanmalısınız. Firmamız ile iletişime geçerek depo için kullanılan rutubet kurutma cihazları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özellikle ticari işletmelerde ve fabrikalarda depo alanları dikkatli olarak korunması gereken alanlardandır. Bunun için üretime dayalı olarak korunması gereken ürünlerin yapısının ilk günkü gibi kalması için depodaki havada bulunan nem oranının bile önemi büyüktür.

Mobilya, kâğıt, gıda gibi ürünlerin işletmeler tarafından en sık depolanan ürünler olduğu düşünülürse kesinlikle depoların rutubet almaması gerekmektedir.

Rutubet sadece koku ve küf gibi olumsuz sonuçlar ile kalmaz. Aynı zamanda böcek ve kelebek gibi ürünlere zarar verebilecek haşerelerin de oluşmasını hızlandıracaktır.

Depo rutubeti önleme konusunda sadece depoları havalandırmak ve düzenli aralıklar ile temizlemek sizlere sağlıklı sonuçlar veremeyecektir. Bunun için profesyonel yöntemler kullanmalısınız.

Peki, sürekli olarak kapılı olan ve güneş ışığı bile almayan bir depoda rutubet nasıl meydana gelmektedir? Aslında deponun iç ısısı ve dışarıdan gelen ısı bile depoda rutubet oluşumunu hızlandırabilmektedir.

Özellikle kapı altlarından gelecek olan ısı bile rutubet oluşumunu destekler. Bunun için depo olarak kullanacağınız alanın yapı olarak sağlam ve sağlıklı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Depo rutubeti alma ve kurutma hizmetimiz sırasında yaptığımız rutubet hasar tespitine istinaden en çok rutubet oluşumunu destekleyen olay hava şartları ve su sızıntılarıdır.

Açık bir alandaki yapıyı depo olarak kullanacaksanız yalıtım sisteminden su sızıntısı olup olmayacağı konularına kadar dikkatli inceleme yapmalısınız. Zemin katları depo olarak kullanacaksanız kesinlikle su sızıntısı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Depo rutubeti önleme firması olarak gerekli görülen hasar tespiti yapıldıktan sonra rutubet kurutma işlemi yapmaktayız. Sizleri yapılması gereken onarım ve tamir işleri hakkında bilgilendirmekteyiz.

Bunun sonucunda rutubetin oluşmasını destekleyen faktörler ortadan kaldırıldığında rutubet kurutma işlemi daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Rutubet kurutma cihazları tamamen kapalı ve hava ve güneş ışığı almayacak şekilde alan hazırlandıktan sonra uygulanılmaktadır.

Ayrıca depo rutubeti önleme cihazları ürün çeşitleri, fiyatları ve nasıl uygulanması gerektiği konusunda detaylı bilgi almak için bizleri arayarak satış danışmanımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Depo Rutubeti Önleme

Bilgi ve hizmet almak için bizi arayın : 444 0 719 

Bu Haber : 1597 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 30-07-2016
  • Paylaş  :
  • Depo Rutubeti Önleme, depo rutubeti giderme işleminde rutubet önleme cihazı ile rutubet olan yer nem alma ve kurutma işleminde rutubet önleme işlemi yapılır.">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz