Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Depo Küf Önleme

Depo Küf Önleme

Saklama ve muhafaza alanlarında yaşanan en büyük sıkıntılardan biri de depo küf önleme sorunudur.

Depolarda korunan ve muhafaza edilen ürünün yapısı ne olursa olsun küf ve rutubet hemen her ürünün yapısını bozmaktadır.

Bunun için özellikle depolarda rutubet sorunu fark edildiği zaman küf oluşumuna fırsat vermeden gerekli tedbirler alınmalıdır.

Genelde depolar fabrikalar ya da işletmeler tarafından kullanılmaktadır. İşletmeler tarafından kullanılan depolarda muhafaza edilen ürünler ister tekstil sektöründe olsun ya da ister gıda veya elektronik sektörde olsun depoların sağlam olması gerekmektedir.

Depo ayrı bir bina şeklinde tasarlanmış ise buna ek olarak ısı yalıtımından pencerelerine kadar hemen her noktasının dikkat edilmesi gerekmektedir.

Hava şartlarından dolayı meydana gelebilecek sızıntılar ya da ısı farkları depolarda rutubet ve buna bağlı olarak küf ve pas oluşumunu meydana getirmektedir.

Bunun için "depo küfü önleme" konusunda alacağınız profesyonel yöntemler sayesinde küf sorunundan depodaki eşyalarınız zarar görmeden kurtulabilirsiniz. Zemin katlarda bulunan depolarda rutubet ve küf sorunu oldukça sık yaşanmaktadır.

Depoların düzenli aralıklar ile temizliğinin ve havalandırılmasının yapılması oldukça önemlidir. Küf oluşumu küçük bir alanda meydana gelmeye başladığında önlem alınmadığı takdirde küf hemen her alana yayılabilir.

Depodaki ürünlerinizi küften korumak için sizlerin de alabileceği küçük önlemeler sayesinde eşyalarınız zarar görmeyecektir.

Mesela kolileme ve saklama yöntemleri sayesinde ortamda meydana gelebilecek en küçük bir rutubet veya küf sorununun bu sayede eşyalarınıza sıçramasına engelleyebilirsiniz.

Depo küf önleme firması olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz küf sorununu sadece havalandırma ve silme işlemleri ile yok etmek yerine daha profesyonel cihazlar ile çözüm bulmanızdır. Bu sayede küf sorunundan daha kesin sonuçlar ile kurtulabilirsiniz.

Depoların yapı itibari ile diğer yaşam alanlarından daha farklı olarak inşa edilmesi gerekmektedir. Bunun sebebi de muhafaza edilecek olan ürünlerin yapısına uygun olmasının gereksinimindendir.

Mesela soğuk hava depolarında da rutubete bağlı olarak küf sorunu gözlemlenebilmektedir. Depo küf önleme cihazı sayesinde depolarınızda daha sağlıklı bir havaya sahip alanlar yaratabilirsiniz. Önemli olan küf oluşumunu başta engellemek için nem dengesini koruyabilmektir.

Nem seviyesini korumak için nem ölçüm cihazlarından faydalanabilirsiniz. Bu sayede deponuzun içerisinde muhafaza ettiğiniz ürünlerin yapısına en uygun nem oranını koruyabilirsiniz.

Depo duvarlarındaki ıslaklık ve nem yüzünden deponuzda rutubet ve duvarlarda küf meydana gelebilmektedir.

Yapı itibari ile depolar garajlar ve ambarlarda da hemen hemen ortam aynı olduğu için depolar için kullanılacak olan depo küf önleme işlemi diğer yerlerde de uygulanabilmektedir.

Depolarda sadece eşya değil aynı zamanda gıda ürünleri de muhafaza edilmektedir. Bunun için gıdaların açık bir şekilde değil gerekli olan ambalajlar kullanılmalıdır. Gerekli önlemler alındıktan sonra deponuzdaki hava için de en uygun önlemleri almalısınız.

Depolarda özellikle zeminden başlayarak duvarlara ve tavana kadar sıçrayabilecek derecede bir rutubet sorunu var ise bunun çözümünü sadece profesyonel cihazlar ile giderebilirsiniz. Küf önleme cihazları oldukça güvenli ve son derece kullanışlı cihazlardır.

Üstelik sizleri küfün yaratabileceği sorunların yol açacağı maddi sorunlardan da bu cihaz sayesinde kurtulabilirsiniz. Depo küf alma ve kurutma firması olarak bizler ile iletişime geçerek sorunlarına yönelik çözümler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ağır küf sorunlarında kesinlikle belirli inşaat tamir işlerinin yapılması gerekmektedir. Mesela duvarlarda yeniden sıva işleminin yapılması gibi. Bunun için rutubet derecesini ve küf yoğunluğunu bilmeden üstü kapalı yöntemler ile küf sorununu ortadan kaldırmanız mümkün olmayabilir.

Sadece depolarda değil sık aralıklar ile havalandırma işleminin yapıldığı evlerde bir nem oranı oldukça yüksek çıkabilmektedir. Depo küf önleme konusunda alacağınız küçük önlemler ile maddi ve manevi sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Depo Küf Önleme

Bilgi ve hizmet almak için bizi arayın : 444 0 719

Bu Haber : 2020 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 30-07-2016
Önceki Konu :

« Ardiye Nem Kurutma

  • Paylaş  :
  • Depo Küf Önleme, depo küfü önleme işleminde depo küf önleme cihazı ile nem alma ile nem kurutma yapılır. nem alma firması olarak depo nemi alma işlemi yapılır">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz