Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Ambar Rutubet Kurutma

Ambar Rutubet Kurutma

Ambarlar genelde gıda sektöründe en çok gerekli görülen muhafaza alanlarıdır. Ambarlar için en tehlikeli şey ise nem ve rutubettir.

"Ambar rutubet kurutma" hizmetimiz ile artık ambarlarınızda sıklıkla karşılaştığınız rutubet ve nem sorununa bir son verebilirsiniz.

Depolama ya da saklama alanları olarak kullanılan ambarlar yapım aşamasında iken hava şartlarına uygun olarak ve içerisinde muhafaza edileceği ürünlerin yapısına uygun olarak tasarlanmalıdır.

Mesela ambarlarda gıda üzerine ürünler muhafaza edilecek ise özellikle nem ve rutubetten kesinlikle arındırılmış olmasına dikkat edilmelidir.

Nem sanıldığı üzere gelip geçici bir sorun değildir. Havada yoğun olarak bulunan nem zaman içerisinde gözle görülür şekilde rutubete çevirebilir. Nemden ve rutubetten hoşlanan kurtlar ver böcekler siz fark etmesiniz de ambarın içerisine yerleşmiş olabilir.

Ambar içerisinde kapalı kutu ya saklama kaplarında ya da ambalajlarda muhafaza edilen ürünlere bile rutubetin işleyebileceğini unutmamalısınız. Dikkate alınmayan rutubet kısa süre içerisinde küflenme sorunu ile hemen her yere dağılacaktır.

Bu da sizlere daha fazla maddi kayıp getirecektir. Bu gibi sorunları daha önceden engelleyebilirsiniz. Ambar rutubet kurutma cihazı sayesinde hiçbir ürününüz zarar görmeden ambar içerisindeki rutubet kurutulur.

Duvar içlerine kadar işlemiş olan rutubeti engellemek için de katı rutubet alma cihazlarından faydalanabilirsiniz.

Rutubet kurutma cihazları aslında kısaca kurutma işlemi yaparak ve duvar içlerindeki hatta yer döşemelerinin altındaki rutubeti bile kurutabilir. Bu sayede geçici değil kalıcı çözümler ile rutubeti tamamen yok edebilmekteyiz.

Tabi ki ambar rutubet kurutma firması olarak bu noktada siz değerli müşterilerimiz bilgilendirmek istediğimiz birkaç nokta bulunmaktadır.

Ambarınızda duvarlardan ya da yer ve tavandan meydana gelen bir su sızıntısı sebebi ile rutubet oluşumu var ise sadece ambar rutubet kurutma işleminin bir faydasını göremezsiniz.

Çünkü ambarda mevcut olan su sızıntısı onarılmadığı takdirde herhangi bir yağmur, kar ya da su baskını sonrasında sızıntı devam edecektir.

Bunun sonucu olarak da rutubet yeniden meydana çıkacaktır. Firma olarak çalışma prensiplerimizin başında ambarda mevcut olan rutubetin kaynağını tespit ederek hasar ve rutubet ölçümü yapmaktayız.

Böylece gerekli önlemler ve onarım işlemleri yapıldıktan sonra ambar rutubet giderme çalışmamıza daha verimli ve uzun vadeli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Dilerseniz kendinizin de rahatlıkla kullanabileceği ambar rutubet giderme cihazlarını firmamız bünyesinden temin edebilir ya da kiralayabilirsiniz.

Rutubet kurutma cihazlarını kendiniz kullanacaksanız cihazınızın bakımını ve temizliğini de düzenli aralıklar ile yapmalısınız. Sessiz çalışma, taşınabilirlik ve kolay kurulum özelliği bulunan ambar rutubet alma ve kurutma cihazlarının temizliğini nasıl yapabilirsiniz?

Hava filtresinin ve su tankı haznesinin düzenli periyotlar ile temizlenmesi cihazın uzun süre kullanımını sağlayacaktır.

Rutubet kurutma cihazınız çalıştığı süre zarfında cihazdan koku gelebilir. Aslında bu koku cihazının düzgün bir şekilde çalıştığının göstergesidir.

Cihazınızın içerisine su ile birlikte geçen koku duvardan, yer döşemelerinden, tavandan ya da rutubet olan bölgeden alınan rutubetin kokusudur.

Ambarınızda rutubet giderici cihaz kullanırken herhangi bir kapı ya da pencerenin açık olmasına dikkat etmelisiniz.

Açıkta kalan ya da herhangi bir ısıveren araç açık bir şekilde bulunuyor ise ambar nem kurutma cihazından verim alamayabilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken diğer bir husus da ambar alan hacmine uygun olan bir ambar rutubet cihazı kullanmanızdır.

Çok büyük bir alan içerisinde küçük kapasiteli bir rutubet kurutma cihazı kullanmanız sizlere yine bir verim sağlamayacaktır.

Yine cihazın uygun bir zemin üzerine kurulması ve bu noktadan çalıştırılması da rutubet giderme cihazının çalışma verimini etkileyen sebepler arasındadır.

Elektrik ile çalışan ambar rutubet kurutma ve nem alma cihazlarını uygun voltaj eşliğinde hazırlayarak, uygun zemin üzerinde çalıştırmanız gerekmektedir.

Ambar Rutubet Kurutma

Bilgi ve hizmet almak için bizi arayın : 444 0 719

Bu Haber : 2345 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 03-08-2016
Sonraki Konu :
Ardiye Nem Kurutma »
  • Paylaş  :
  • Ambar Rutubet Kurutma nem ve rutubeti önleme için yapılmaktadır. ambar rutubet giderme işlemi için rutubet kurutma cihazı ile rutubet giderme yapılmaktadır.">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz