Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Ardiye Rutubet Kokusu Giderme

Ardiye Rutubet Kokusu Giderme

Ardiyeler içerisinde çok çeşitli eşyaların depolandığı ve uzun sürelerle barındırıldığı mekânlardır.

Yer seçimi konusunda pek de şanslı olmayan ardiyeler çoğu zaman binaların alt hatta bodrum katlarında yer alır.

Bunun doğal sonucu olarak da yeterli ve etkili bir şekilde havalandırılamadığı için kısa süre içinde rutubet oluşumu ile baş başa kalınması kaçınılmazdır. 

Ardiye rutubet kokusu giderme hakkında bilinen en yanlış şey buralardaki kokuların giderilmesinin mümkün olmadığıdır.

Oysa eğer imkân dâhilinde ise yeterli ve etkili bir şekilde havalandırma yapılabilirse buralarda nemlenme ve onun kaçınılmaz sonucu olan küf ve kokudan da uzak kalmak mümkündür.

Havalandırma imkânının olmaması da yine aynı şekilde neme, küfe ve kokuya mahkûm olmak anlamına gelmez.

"Ardiye nem kokusu giderme" işlemi için modern teknolojinin ürünü olan çeşitli cihazlar mevcuttur. Bunlardan birisi doğru bir şekilde seçildiğinde nem, küf ve kokular ortamdan uzaklaşacaktır.

Aksi halde, yani bunun gibi yerlerde rutubet ile etkili bir mücadele yapılmadığı durumlarda ardiyelerde depolanan tüm mal ve malzemeler küflenmekte veya en hafifinden berbat bir kokuya sahip olmaktadır.

Bu durum ne ev tipi ardiyeler ne de ticari ürünlerin depolandığı yerler için kabul edilebilir değildir. Ardiye nem ve rutubet kokusu giderme işlemini her türlü depo ardiye ve sair mekânlar için uygulamak son derece gerekli hatta zaruridir.

Gelişen teknolojinin ürünü olan cihazlar sayesinde artık bütün bu işlemler bir hayal olmaktan çıkmış ve ardiye ve depolardan gelen ünlerin berbat kokusu tarihe karışmıştır.

Burada yapılması gereken şey mekânın hacmine uygun kapasitede bir cihaz seçimi ile doğru bir şekilde uygulamanın yapılmasının temini olmaktadır.

Birçok firma artık depo ve ardiyelerinin neredeyse mağazaları gibi bakımlı, temiz, ferah ve rutubetten uzak olmasını temin etme konusunda hassasiyet göstermektedir.

Rutubetten ve onun zararlı etkileri olan küf ve kokudan arındırılmış ürünleri alıcıya sunabilmek, son derece önemli bir husus olup, firmalar bu şekilde müşteriye gösterdiği saygı ve ürünlerinin hiçbir zaman zarar görmeden alıcıya ulaşmasını sağlamış olmakla yaptıkları giderin karşılığını fazlasıyla almaktadır. 

Ardiye rutubet kokusu giderme amacıyla kullanılan cihazların çeşitli büyüklük ve kapasitede olanları bulunmaktadır. Havalandırılma imkânı bulunmayan veya yetersiz olan yerlerde bunun gibi cihazları kullanmak en akılcı yöntemdir.

Mekânın büyüklüğü ve ortamın nemlenme durumuna göre uygun olan cihazı seçmek, ardiye rutubet kokusu giderme konusunda başarı sağlamanın ilk adımı olmaktadır.

Bununla birlikte içerideki malları ve eşyaları duvarlarda uzak konumlandırmak zemin ile arada hava teması sağlayacak şekilde palet kullanmak gibi ek önlemler de fayda elde edilebilecek diğer unsurlar olarak sayılabilir.

Ardiye Rutubet Kokusu Giderme

Bilgi için bizi arayın : 444 07 19

Bu Haber : 2794 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 03-08-2016
Önceki Konu :

« Mağaza Rutubet Kurutma

Sonraki Konu :
Küf Alma Cihazı »
  • Paylaş  :
  • Ardiye Rutubet Kokusu Giderme, rutubet kokusu giderme işlemi ile ardiye nem ve rutubet kokusu giderme işlemi için rutubet kokusu giderme cihazı ile rutubete son">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz