Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Depo Rutubet Kokusu Giderme

Depo Rutubet Kokusu Giderme

Çoğu zaman binaların bodrum katlarında yer alan, içerisinde gıdadan giyim eşyasına veya akla hayale gelebilecek her türden malzeme bulunan depo rutubet kokusu giderme konusunda son derece hassas bir mekândır.

Hem evsel eşyaların korunması ama asıl olarak da ticari bir işletmenin depoladığı ürünlerin rutubetin her türlü olumsuz etkisine karşı korunması hayati bir konudur.

Gıda maddelerinin bulunduğu bir depo ele alındığında buradaki rutubetin oluşturduğu koku, belki de içerideki tüm ürünlerin insan sağlığı açısından tüketilmesini imkânsız hale getirecektir.

Bu durum gıda dışındaki ürünler için de rahatlıkla söz konusu olabilir. Koku ve küfün sirayet ettiği bir giyim deposundaki ürünlerin satılabilirliği ortadan kalkacaktır.

Depo nem kokusu giderme konusunda son derece önemli olan bir başka husustan da söz etmek gerekir. Özellikle soğuk depolardaki nemin giderilmesi çok daha fazla önemi olan bir husustur.

Soğuk depolardaki nem giderilmediği takdirde gereksiz buz oluşumuna yol açmakta ve bunun sonucu olarak içeride depolanmış ürünler zarar görebilmektedir.

Ayrıca depoda mevcut olan rutubetin etkisiyle özellikle karton ve mukavva ambalaj malzemeleri bozulmakta ve küf oluşumu neticesinde kötü kokuların yayılmasına sebep olmaktadır.

Gıdalar ile temas eden kirli kar ayrıca bozulmalara neden olmakta, zeminde oluşan donmalar sonucunda hem kişiler hem de zaman zaman forkliftlerin kayması sonucu istenmeyen kazalar oluşabilmektedir.

Soğuk depolarda nemin bir başka zararı da kapı lastiklerinde oluşan su buharının donarak kapıların açılması esnasında yırtılmalara yol açması ve hem ısı kaybı hem de ekstra masrafların doğmasına neden olmasıdır.

Depo nem ve rutubet kokusu giderme amacıyla havalandırma yapılmasının ve bu sayede neme engel olunmasının imkânsız veya yetersiz olduğu durumlarda mutlaka profesyonel çözümlere müracaat edilmesi gerekir.

Gelişen teknoloji, artık bu şekilde profesyonel çözümleri son derece yakınlaştırmış bulunmaktadır. "Depo rutubet kokusu giderme" amacıyla işlemin yapılacağı hacim ile uyumlu kapasiteye sahip bir cihaz seçilerek nemden ve onun olumsuz etkilerinden kurtulmak mümkündür.

Ortamdaki havayı vakumla emen bu cihazların içinde soğutulmuş bir plaka yer alır. Hava içerisinde bulunan su buharı molekülleri bu soğuk plakayla temas ettiği anda hızla yoğunlaşarak cihazın haznesine süzülür ve ardından hava nemden arındırılmış olarak yeniden ortama iade edilir.

Bu şekilde basit ama etkili bir prensip ile çalışan cihazlar, depolarda rutubet ve onun zararlı etkileri ile mücadele etme konusunda en etkili yöntem olarak varlığını sürdürmektedir.

Çoğu deponun yeterli şekilde havalandırılmasının mümkün olmadığı bilinen bir gerçektir.

Bu nedenle çoğu zaman depo rutubet kokusu giderme cihazlarının en etkili kullanıldığı ve en çok ihtiyaç hissedilen mekânlar olmaktadır.

Depo Rutubet Kokusu Giderme

Bilgi için bizi arayın : 444 07 19

Bu Haber : 3234 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 03-08-2016
Önceki Konu :

« Rutubet ve Küf Sorunu

Sonraki Konu :
Duvar Küf Önleme »
  • Paylaş  :
  • Depo Rutubet Kokusu Giderme, depo nem kokusu giderme ve depo küf kokusu giderme işlerinizde bizi arayarak rutubet kokusu sorun olmaktan çıkar.nem giderme cihazı">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz