Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Küf ve Rutubet Kokusu Giderme

Küf ve Rutubet Kokusu Giderme

Küf ve rutubet kokusu giderme işleminin ilk adımı her durumda ortamdaki rutubeti uzaklaştırmak olmaktadır.

Aksi halde küf gidermek son derece güç olmakla birlikte tam da giderildiği düşünüldüğü anda tekrarlayarak hiçbir yere gitmediğini ve hatta gitmeyeceğini sürekli dışa vurur.

Rutubetli ortamların küflenmesi kaçınılmaz bir sonuç olmaktadır. Havalandırılması yeterli olmayan, rutubetçe zengin alanlar son derece hızlı bir şekilde küften nasibini alır.

Üstelik mekânları küften arındırmak çoğu zaman pek de mümkün olmayan bir uğraş halini almaktadır.

Bu durumun bir süre devam etmesi sonucunda ortama hâkim olan küfün kendine has daha çok çürümüş meyveyi andıran kokusu son derece rahatsız edici bir şekilde her yanı sarar.

Bunun bir evde olduğu düşünülürse ev halkı ve eve gelen herkes için ne kadar tatsız bir durum ile karşı karşıya kalındığını söylemeye lüzum olmasa gerektir.

Küf ve rutubet kokusu giderme amacıyla ortamın rutubetten arındırılması maksadıyla üretilmiş ve modern teknoloji ile üretilmiş son derece işlevsel cihazlar mevcuttur.

Bunlar bir vakum etkisi oluşturan üniteleri aracılığıyla ortamdaki havayı emer ve bünyelerinde mevcut soğuk bir panele çarpmasını sağlar.

Soğuk panele temas eden havanın içerisindeki su buharı molekülleri hızla yoğunlaşır ve cihazın haznesinde birikmek suretiyle havadan ayrışmış olur.

Son derece etkili bir yöntem olarak kullanılan bu sistem aslında klima sistemlerinin de havanın nemini ayrıştırmasında kullanılan ile aynıdır.

Buradaki tek fark bu ünitelerin havayı soğutmadan bu işi yapıyor olmalarında görülür.

"Küf kokusu giderme" amacıyla çeşitli kokular da kullanılmakta ise de küfün asıl kaynağı olan rutubeti ortadan kaldırmadan bunda başarılı olma ihtimali pek yoktur.

Bu gibi tedbirler çoğunlukla kısa sürelerle etkili olup devamında çözüm olmaktan uzak olduğu kolayca anlaşılacaktır.

Bazı yerlerde "rutubet kokusu giderme" amacı ve iddiası ile pazarlanmaya çalışılan koku üretici sistemlerin de bu kapsamda düşünülmesi ve değerlendirilmesi gerekir.

Ortama hâkim olan rutubet, gerekli tedbirler alınmak suretiyle uzaklaştırılmadıkça kokuları ile mücadele çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanır.

Bunun için öncelikle yalıtım tedbirleri gözden geçirilmeli varsa bu konudaki her türden eksiklik süratle giderilmelidir.

Rutubet izolasyonu maksadıyla üretilen ve piyasada kolaylıkla bulunan her türlü durum ve ortama göre malzeme temininde sıkıntı yoktur.

Uygun bir malzeme seçiminin ardından yapılacak izolasyon işlemi son derece başarılı sonuçları ile yüz güldürücü etkiye sahiptir.

Küf ve rutubet kokusu giderme amacında olanların bunun ardından kullanım amacına uygun bir cihaz seçimi ile rutubetle mücadele işlemlerine devam etmesi ve etkili şekilde nemi giderme süreçlerini kontrol etmesi başarılı olmanın anahtarı konumundadır.

Aksi halde bu konuda başarı sağlanması uzak bir ihtimal olarak her zaman baş ağrısı olmaya devam edecektir.

Küf ve Rutubet Kokusu Giderme

Bilgi ve Cihaz Kiralama için bizi arayın : 444 07 19

Bu Haber : 2904 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 03-08-2016
  • Paylaş  :
  • Küf ve Rutubet Kokusu Giderme, küf kokusu giderme ve rutubet kokusu giderme ile küf önleme ve rutubet önleme için destek alın.küf ve rutubete artık son « DYD »">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz