Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Zemin Kurutma

Zemin Kurutma

Zemin kurutma inşaatların sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmeleri için kullanılan bir işlem iken artık su baskını veya sel gibi su ile ilgili yaşanabilecek sorunlarda da oldukça sık tercih edilen bir uygulamadır.

Zemini kurutma işlemleri sadece beton zeminler üzerinde değil artık izolasyonlu zeminler üzerinde de uygulanmaktadır. Zemin en çok problem yaşanan bir alandır.

Her türlü nem rutubet veya ıslaklık sorunu ile karşı karşıya kalmasından dolayı da bakımının da yapılması zeminin sağlıklı bir şekilde kullanılması için gereklidir.

Zeminde herhangi bir döşeme ürünü de bulunabilir. Yani mevcut kullanmakta olduğunuz evinizde parke veya fayans döşemeli bir zemine sahipseniz yaşayacağınız herhangi sorunda zemin döşemeleri sökülmeden profesyonel kurutma cihazları kurutma işlemi yapılmaktadır.

Kurutma cihazlarının kullanımının yaşanacak zararlar sonrasında ortaya çıkacak olan maliyetten daha az bir fiyatla kurtulmanız için gerekli olduğunu söyleyebiliriz.

Zeminde sizler fark etmesiniz de inşaat yapımında uygulanan eksiklikler sonucunda nemli alanların kalması zemin döşemelerinin altından da sorun olarak meydana çıkabilmektedir. Bunların önlenmesi için düşündüğünüz kadar meşakkatli bir işleme gerek yoktur.

Zeminin kalınlığı veya döşemenin çeşidi ne olursa olsun firmamız bünyesinde bulabileceğiniz yüksek kapasiteli zemin kurutma cihazı çeşitleri sayesinde artık rutubetli ve nemli bir zemin kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Zemine herhangi bir döşeme ürünü yaptırmadan önce de zeminin kurutma cihazları ile kurutulması ve daha sonra farklı bir işleme devam edilmesi daha sağlıklı sonuçlar verecektir.

Islak veya nemli bir zemin üzerine kullanılacak olan döşeme ürün çeşidi ne kadar kaliteli olursa olsun nemden kullanım sırasında zarar görecek ve döşeme ürünlerinizin yapısını da bozarak sizlere yeniden bir masraf daha ortaya çıkaracaktır.

Gerek döşeme işlemi öncesi gerekse mevcut kullanılan zeminde yaşanan sorunlardan dolayı sadece temizlik yapmak rutubetli bir zemindeki sorunları ortadan kaldırmamaktadır.

Yerden ısıtmalı zeminlerde bile yaşanan nem sorununun zemin nem kurutma cihazı ile kolaylıkla giderileceğini belirtmek isteriz.

Ertelediğiniz veya önemsemediğiniz sorunlar sebebi le daha fazla maddi olarak zarara uğramamanız için kurutma cihazlarımızı tercih edebilirsiniz.

Binalarda laminant parke gibi yer döşemeleri olsun ya da tuvalet banyo gibi ıslak zeminlerde yer döşemeleri yapılmamış olsun zemin kurutma işlemi tüm binaların tabanlarında uygulanması gereken işlemler arasında yer alıyor.

Bilindiği gibi kaliteli bir hava ve konforlu bir yaşam alanı için havadaki nem oranının yüzde 40 ila yüzde 60 arasında olması gerekiyor.

Banyo, tuvalet, mutfak gibi alanların zeminlerine ıslak zemin denildiğinden dolayı buralardaki kurutma işlemine ıslak zemin kurutma adı veriliyor.

Islak zeminler sık sık ıslandığından dolayı bu alanlarda daha çok nem olayı yaşanıyor. Havadaki nem oranını düşürmek için ıslak zemin olarak adlandırılan yerlerin sık sık kurutulmasında büyük fayda bulunuyor.

Buralar ıslak olarak temizlendiğinde ve kuruma işlemi kendi haline bırakıldığında özellikle çok sıcak havalarda yerden yükselen su buharı hem nem oranını artıracak hem de tuvaletin, mutfağın ya da banyonun tavanında rutubetlerin oluşması için gerekli zeminin hazırlanmasına yol açacaktır.

Binanın kuzeyde bulunması, eşit derecede ısıtılmaması, izolasyon ve yalıtımının yapılmaması gibi sebeplerden ötürü hatta evde bulunan hayvanların solunum yapması, bitkilerin foto sentez uygulaması, insanların nefesleri, mutfakta pişen yemekler de havadaki nemin artmasına, rutubet oluşumuna, sağlık sorunlarına ve binanın ömrünün kısalmasına yol açıyor.

Görüldüğü gibi binada bulunması gerekenden fazla su buharı ister ıslak zeminde olsun ister binanın diğer bölgelerinde nem oranını yükselttiği için zarara sebep oluyor.

Islak zeminlerde zemin kurutma işlemi yapıldıktan sonra zeminde yine ıslaklık varsa bu banyo ya da tuvalette bulunan su borularında sızıntı olduğunu ya da kuvet, lavabo gibi kullanım alanlarında meydana gelebilecek tıkanıklıkların habercisi olabiliyor.

Sizin tavanınızda rutubet varsa komşunuzda sorun olduğu, alt komşunuzun tavanında sorun varsa ve sizin ıslak zemin bir türlü kurumuyorsa sizde sorun olduğu anlamına gelebileceğinden konusunda uzman olan kişilerin çağrılarak Islak zemin nem alma işleminin kalıcı ve garantili olarak çözülmesi gerekiyor.

Su baskınlarının yaşanması, önlenemeyene yoğun nem ve benzeri sorunlar da profesyonel çözüm gerektiren sorunlar arasında yer alıyor.

Sorunun çözülmesi için beklendiği takdirde sorun büyüyeceği için hem bina daha fazla zarar görecek hem de önemli sağlık sorunları yaşayabileceksiniz.

Zemin ister ıslak zemin olsun kuru zemin olsun nemden arındırılmış olması büyük önem taşıyor. Ancak bu şekilde zemin döşeme işlemlerinin yapılması mümkün oluyor.

Profesyonel kurutma işlemleri için özel cihazlar kullanılarak ortamın nemi alınıyor ve zemin kurutma işlemi yapılıyor.

Sizin de zemin nem alma konusunda sık sık tekrarlayan sorunlarınız varsa konusunda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Zemin kurutma

Bilgi için bizi arayın : 444 0 719

Bu Haber : 4034 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 03-08-2016
Sonraki Konu :
Mağaza Nem Kurutma »
  • Paylaş  :
  • Zemin Kurutma, ıslak zemin kurutma ise nem alma ve nem kurutma işlemi gibi ıslak zemin nem alma ve ıslak zemin nem kurutma için arayın 444 0 719 zemini kurutma">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz