Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Rutubet ve Küf Giderme

Rutubet ve Küf Giderme

Rutubet ve küf insan sağlığını olumsuz olarak etkiliyor. Bunun yanı sıra hem eşyalara hem de bina yapı elemanlarına büyük zararı bulunuyor. Bu sebeple rutubet ve küf giderme işleminin yapılması gerekiyor.

Rutubet giderme mantar oluşumuna, küfe ve yosunlara yol açacak kadar büyük olan nemli alanlarda profesyonel bir uzmanın yardımı ile mümkün olabiliyor.

Evde oluşan rutubetler genel olarak yemek yapmak, duş almak, odalar arasında ısı farkı olması, cephenin kuzeye bakması, yalıtımın yetersiz olması gibi sebeplerden kaynaklanıyor.

Rutubetli bina eski ise boruda meydana gelen çatlaklar da duvarlara veya ıslak zeminlere suyun akmasına ve belli bir süre sonra da rutubete zemin hazırlayabiliyor.

Küf giderme konusunda pratik çözümlerden de faydalanılabiliyor.

Rutubet ve küf giderme sorunu pratik çözümleri uygulamanıza ve ortam havalandırması yapmanıza rağmen çözülemiyorsa öncelikle konunun uzmanları ile konuşarak sorunun çözümü sağlanmalı.

Profesyonel Olarak Rutubet ve Küf Giderme
-Binanın tuvalet, banyo, mutfak gibi temiz su boruları ve pis su boruları olan yerleri kontrol edilmeli. Borular çatlamışsa buradan sızan sular ıslak zemine ya da duvarlara sızıyor olabilir. Eğer sorun çatlaklardan oluşuyorsa çatlak olan tesisat onarılır ya da değiştirilir.
-Duvarın içinde tavanlarda ya da zeminlerde su birikintisinden dolayı ıslaklık yani aşırı nemden kaynaklanan rutubet bulunabilir. Tavanlarda, duvarlarda ya da zeminlerde bulunan rutubet, rutubet kurutma cihazları kullanılarak kurutulmalı
-Ortamda küf ve rutubet kokusu bulunuyorsa küf ve rutubet giderildikten sonra kokuların da çaresine bakılması ve havalandırmanın yapılması gerekiyor. Küf ve rutubetin giderilmesi için kuru buz, ozonlama ya da farklı teknikler kullanılarak sorun bir daha tekrarlanmayacak şekilde ve garantili olarak gideriliyor.
-Duvarlarda küf oluşumu varsa küflü yerden küf temizlendikten sonra küf önleyici boya kullanmak aynı yerde uzun süre küf oluşumunun yaşanmasını engelliyor.
-Tavanda meydana gelen küf veya rutubet rutubetli bölgenin kazılması, sıvanması ve küf önleyici boya sürülerek yapılması lazım gelen tadilatların yapılması ile sorun çözülüyor.

Rutubet sorunu profesyonel yöntemler uygulanarak çözüldükten sonra nem giderici önlemler alınmadığı takdirde yeniden nem oluşumu yaşanabiliyor.

Profesyonel olarak yapılan çözümler aynı sorunun uzu n süre tekrarlanmasını engellese de aşırı nemin olduğu her yerde nem giderici cihazlar uygulanmaz, ortamın havalandırılması yeterince yapılmaz ise belli bir süre sonra yeniden büyük sorunlarla karşılaşma olasılığı bulunuyor.

Bazı durumlarda profesyonel yardım almaya gerek kalmadan püf noktası tabir edilen ve ev hanımlarının bile kolaylıkla yapabileceği çözümler ile küf ve rutubet oluşumu başlangıç aşamasında çözülüyor.

Örneğin çamaşır suyu, sirke, limon, hidrojen peroksit ya da kabartma tozu ile rutubet oluşumunun önüne geçiliyor.

Rutubet önleyici boya, rutubet önleyici ilaç ve nem cihazı gibi cihazların kullanılması ise rutubet ve küf sorununu büyük ölçüde gideriyor.

Rutubet ve küf giderme konusunda sorununuz varsa size bir telefon kadar yakınız.

Rutubet ve Küf Giderme

Bilgi için bizi arayın : 444 0 719

Bu Haber : 2781 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 04-08-2016
  • Paylaş  :
  • Rutubet ve Küf Giderme, rutubet giderme,küf giderme, rutubet cihazı ile küf cihazı gibi nem alma cihazları ile nem ve küf yok edilir. 444 0 719 rutubeti giderme">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz