Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Rutubete Karşı Çözüm

Rutubete Karşı Çözüm

Rutubet büyük sorun yarattığı için rutubete karşı çözüm yolları geliştirmek ve rutubet ile rutubetin yol açtığı zararlardan kurtulmak mümkün.

Örneğin duvarda rutubet olduğunu düşünelim. Rutubete karşı kesin çözüm bulmak için bilmemiz gerekenler var.

Duvarın arkasında ne olduğunu bilmek oralardan boru geçiyorsa ve borularda çatlak varsa bunu tespit edebilmek için önemli oluyor.

Duvarın perde duvar mı? Tuğla duvar mı olduğu da önem taşıyor. Duvarın malzemesinin beton ya da tuğla olması da önemlidir.

Evin kaç sene önce yapıldığı, şu andaki durumunun ne olduğu, rutubetin nerelerde olduğu, belli zamanlarda mı yoksa sürekli mi rutubet sorununun yaşandığı ve rutubet olan ortamın havalandırmasının nasıl olduğu gibi sorular ve bu soruların doğru olarak cevaplanması "rutubete karşı önlem" alınmasında etkili oluyor.

Rutubeti durdurmak rutubetten kaynaklanan sorunun kalıcı olarak çözülmesi için çok önemli.

Eğer sorun kalıcı olarak çözülmez ve rutubet kokusuna karşı sprey gibi geçici çözümlerle gün kurtarılmaya çalışılırsa elmayı içten içe çürüten kurt gibi rutubet de hem binayı çürütür, hem insanların bağışıklık sistemlerini yok edebilir hem de eşyaları çürüterek kullanılmaz hale getirir.

Rutubeti önleme amacı ile yapılabilecek ilk işlem ortamın havalandırılması oluyor.

Fakat insanların rutubete karşı üstelik geçmeyen rutubete karşı yapabilecekleri sınırlı olduğundan rutubetin kaynağını bulmak ve kalıcı çözüm yollarını uygulamak için profesyonel bir yardıma gereksinim duyuluyor.

Rutubete karşı yapabileceklerimizin sınırlı olduğundan bahsetmiştik. Peki rutubete karşı ne yapmalı?

Havalandırmanın yanı sıra bahar temizliği yapmak, rutubet önleyici boya ve badana işleri yapmak, yemek yaparken mutfağı havalandırmak, yıkandıktan sonra banyoyu havalandırmak, nem alma cihazları ile aşırı nemi azaltarak nemi kontrol altında tutmak, ısı farkından dolayı banyo ve mutfaklardan daha soğuk odalara buharın gitmesini önlemek için banyo ile mutfak kapılarını kapalı tutmak, banyo ve mutfaklara vantilatör taktırarak bunları kullanmak, tüp gaz ile çalışan ısıtıcı kullanmamak, nem yani su buharı biriken yüzeylerin zamanında silinerek küf oluşumuna izin vermemek, havalandırma deliklerinin tıkanmaması, evin sıcak tutulması, evin içinde çamaşırların kurutulmaması, küf oluşan bölgeye limon veya sirke sürülmesi, ısı kaybına engel olunması bizim alacağımız basit ama etkili önlemler arasında bulunuyor.

Rutubeti yok etmek basit önlemlerle mümkün olmadığı takdirde rutubete karşı çözüm için profesyonel uzmanlara ihtiyaç duyuluyor.

İşini profesyonel olarak yapan ustalar hem temizlik hem de rutubet borulardaki su sızıntısından kaynaklanıyorsa boruların tamiratı ve nemli alanın tadilatını yaparak soruna garantili çözüm buluyor.

Tüm çalışmalarınıza rağmen rutubet sorununu çözemedi iseniz ve Rutubet nasıl önlenir? Sorusuna çözüm bulamamışsanız, rutubete karşı çözüm için deneyimli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Rutubete Karşı Çözüm

Bilgi için bizi arayın : 444 0 719

Bu Haber : 6155 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 04-08-2016
  • Paylaş  :
  • Rutubete Karşı Çözüm, rutubete karşı ne yapılmalı rutubete karşı nasıl önlem alınmalı, rutubet nasıl önlenir ve ne yapılmalı rutubet alma 444 0 719 rutubeti alma">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz