Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Nem Alma Cihazı Tavsiye

Nem Alma Cihazı Tavsiye

Havadaki fazla nemin alınması için nem alma cihazları kullanılıyor. Sizin de nem konusunda sıkıntınız varsa nem alma cihazı tavsiye için bu makaleyi okumanızda büyük fayda bulunuyor.

Nem alma cihazı almadan önce ilk yapılması gereken nem alma cihazını kullanacağınız yerdeki nem miktarını belirlemektir. Nem alma cihazı önerisi için aşağıdaki sorulara tam olarak yanıt vermek gerekiyor.
-Evinizde ya da iş yerinizde nem daha çok nerelerde bulunuyor?
-Nemin bulunduğu bölümlerde koku ya da küf var mı?
-Duvarlarda patlama oluşmuş mu?
-Beyaz küf ya da siyah lekeler var mı?
-Eşyalarda nemlenme yani ıslaklık bulunuyor mu?
-Nemli ortamda bir süre geçirdiğinizde terliyor ya da nefes almakta zorlanıyor musunuz?

Binanızda nemli alanın metrekaresi ne? Odanızın tabanı ile tavanı kaç metrekare? (Nem alma cihazı alınacak alanın metreküp cinsinden değeri ne?

Bu soruların cevabını tam olarak ve kararlı bir şekilde nem alma cihazları tavsiye için konusunda uzman olan bir nem cihazı satıcısına gidebilir ve uzmandan nem alma cihazı tavsiye alabilirsiniz.

Konusunda uzman olan nem alıcısı satıcısına gitmeden önce nem cihazı kullanılacak alanı metreküp cinsinden belirlemiş olmanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Örneğin nem alıcısını kullanacağınız odanın eni 5 metrekare boyu 4 metrekare olsun yüksekliğini de 2.70 metre olarak hesapladığınızı varsayalım.

Metreküp = en x boy x yükseklik formülünden metreküp değerini belirleyebiliriz. Bu da 5 x 4 x 2.70 = 54 metreküp nem alıcısının kullanılacağı alanın metreküp cinsinden değeri oluyor.
Nem alma cihazı almak isteyenlerin en çok sorduğu soruların arasında nem problemlerine çözüm olup olamayacağı ile hangi marka nem alma cihazının daha iyi olacağı bulunuyor.

Bu konuda da en doğru cevabı hiçbir şey bilmeyen ve görevi sadece nem alıcı satmak olan müşteri temsilcilerinden değil konusunda gerçekten uzman olan nem alma cihazı satıcısından almak mümkün oluyor.

Nem alma cihazı tavsiye etme görevini üstlenen bir uzman sadece nem alma cihazı satmak değil müşterinin sorununa en doğru çözümü bulmak amacıyla hareket ediyorsa kendisine danışan müşterilerine şunları soracak ve tavsiyelerini ona göre yapacaktır.

-Kışın nem oranı nasıl?
-Duvarın içerisine dışarıdan yağmur suyu giriyor mu?
-Bina tesisatında sızıntı oluyor mu?

Nem alma cihazları nem oranının yüksek olduğu yerlerde nemin istenilen seviyeye indirilmesini sağlayarak sağlıklı bir ortam yaratır.

Nem alma cihazları nem oranının yüksek olduğu yerlerde nemin istenilen seviyeye indirilmesini sağlayarak sağlıklı bir ortam yaratır.

Aşırı nem, insanları yüksek sıcaklıktan daha fazla rahatsız eder. İnsanlarda sağlık problemlerine, kapalı mekanlarda rutubet ve kötü koku oluşumuna, elektronik ekipmanlarda arıza ve hasara neden olabilir. Konfor açısından ideal nem oranı % 50-55 arasındadır.

Nem alma cihazlarının üzerindeki higrostat sayesinde nem oranı istenilen değerde ayarlanabilir. Portatif olmaları sayesinde istediğiniz ortamın nemini almak için farklı mekanlara taşınabilir, dekoratif görünümü sayesinde her ortama uyum sağlar.

Nem alma prosesinde, Nemli hava(1) evaporatör serpantini(3) üzerinden geçerken çiğ nokta sıcaklığının altına düşerek içerisindeki nem yoğuşmaya başlar ve yoğuşan nem su toplama kabında(5) toplanarak veya drenaj bağlantısı ile boşaltılır. Evaporatörden çıkan soğuk ve nemi giderilmiş hava kondenserden(4) geçirilerek tekrar ısıtılır. Odaya nemi alınmış(2) ve sıcaklığı oda sıcaklığından birkaç derece artırılmış olarak üflenir.

Bu sorunlar varsa profesyonel yardım almanızı ve önce bu sorunu çözmenizi isteyecektir müşteri temsilcisi. Bu sorunlarınızı çözdüyseniz kullanma alanına göre nem alıcınız konusunda size gerekli olan nem alma cihazı tavsiye ederek yüksek nemden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Siz de kaliteli bir havada konforlu bir yaşam ortamında yaşamak istiyorsanız size uygun nem alma cihazı için bizi arayın.

Nem Alma Cihazı Tavsiye


Bizi arayın ihtiyacınız olan doğru "nem alma cihazını" sizlere tavsiye edelim : 444 0 719

Bu Haber : 3077 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 04-08-2016
  • Paylaş  :
  • Nem Alma Cihazı Tavsiye, nem alma cihazı önerisi için nem alma cihazları tavsiye ile nem alma cihazı tavsiye etme gibi bizi arayın 444 0 719 nem alıcı cihazı">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz