Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Ozonlama Nasıl Yapılır

Ozonlama Nasıl Yapılır

Ozonlama nasıl yapılır diye merak edenler için vermiş olduğumuz ozonlama hizmeti ve ozonlama cihazlarımız hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Ozonlama tekniği özellikle temizlik sektöründe oldukça sık kullanılmaktadır.

Bunların yanı sıra ozonun özellikle koku giderme potansiyelinin de oldukça yüksek olması sebebi ile rutubetin meydana getirdiği kokuların temizlenmesinde ozonlama tekniği ile koku giderme işlemi yapmaktayız.

Özellikle gider sularının taşması ile birlikte oldukça pis ve kirli bir kokunun da alana yayılması söz konusudur.

Bu gibi durumlarda gerekli temizlik işlemleri yapılmasına rağmen havanın tam olarak temizlenmesi genel temizlik deterjanları ile oldukça zor bir işlemdir.

Özellikle pis kokunun aynı zamanda mikrop ve bakterileri de havada çoğaltma etkisi oldukça fazla olduğu için pis kokunun profesyonel yöntemler ile giderilmesi gerekmektedir.

Hava temizleme hizmetimizde dâhil olan ozon cihazlarımız ile oldukça geniş alanlarda bile hava temizleme işlemi yapabilmekteyiz.

Ozon kullanımının da profesyonel bir şekilde yapılması sağlık açısından da uygun olan oranda kullanılması adına büyük önem taşımaktadır.

Bunun için de bilinçsiz ve donanımsız bir şekilde ozon kullanımının da bazı hastalıkları tetikleyebileceğini de belirtmek isteriz.

Pis koku alma ozonun sağladığı en büyük avantajlardan birisidir. Özellikle gıda sektöründe koku gidermek için kullanılan ozon tekniği kendine has bir kokusu olmadığı için tamamen tertemiz bir hava sahası meydana getirmektedir.

 Havanın temizlenmesi için kullanılacak olan ozon oranını gerekli bakanlıkların belirlediği oranlarda kullanarak işlem yapmaktayız.

Koku giderme işlemlerinde özellikle ozonun tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi de ozonun diğer temizlik malzemelerine oranla herhangi bir kalıntı veya farklı bir koku bırakmamasıdır.

Bunun için de sadece temizlik yapmaya yönelik hizmet vermesi ozonun her alanda kullanımını da uygun kılmaktadır.

Ayrıca ozonun birleşenleri içerisinde de herhangi bir kimyasal ve zararlı bir madde bulunmadığı için özellikle evinizdeki odalarınızın havasını ve temizliğini yaparken ozon ile koku giderme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ozon tekniği uygulandığı alan üzerinde herhangi bir renk değişimi yapmamaktadır. Bunun için de sadece hava temizliğinde değil genel temizlik için de ozon jeneratörleri cihazlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kötü koku alma işlemini ozon ile gerçekleştirirken aynı zamanda sağlıklı bir hava sahası da elde etmiş olursunuz.  

Ozonlama Nasıl Yapılır

Kötü Koku Alma cihazı ihtiyacınızda kiralama ve satışı için bizi arayın :  444 07 19

Bu Haber : 4122 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 05-08-2016
  • Paylaş  :
  • Ozonlama Nasıl Yapılır, ozonlama güçlü bir oksitleyici olduğu için de ekipmanların ozona karşı dirençli materyal ile kaplanması gerekiyor. ozonla kötü koku alma">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz