Nem Alma

Şu an”   “Adlı Haberi İnceliyorsunuz

Icon
Parke Kurutmada Dikkat Edilecek Noktalar

Parke Kurutmada Dikkat Edilecek Noktalar

Parke kurutmada dikkat edilecek noktalar içerisinde en önemli konu kesinlikle ıslak bir zemin üzerinde parke döşemesi yapmamaktır.

Parke kurutma hizmetimizden faydalanarak hem döşeme öncesinde hem de parke döşeme sonrasında kurutma işlemi yaptırabilirsiniz.

Böylelikle zemin döşemelerinde kullanılan malzeme yapısal olarak sağlamlığını koruyacaktır. Nemden dolayı yaşanan bütün problemeler genellikle zemin ve zemin döşemelerinde yaşanmaktadır.

Para vererek aldığınız bir parkenin kısa sürede yapısının bozulması sizleri maddi olarak yeniden bir masrafa daha sokacaktır.

Bunun için de aslında yapılması gereken işlemler oldukça basittir. Öncelikli olarak parke döşemesi yapılacak olan alanın yani boş zeminin tamamen kuru olduğuna dikkat edilmelidir.

Bunun için de zemin kurutma cihazlarımızdan faydalanarak zeminin kuruduğundan tamamen emin olabilirsiniz.

Bu işlemden sonra hangi zemin döşeme ürününü kullanırsanız kullanın kesinlikle en büyük düşmanının rutubet ve nem olduğunu bilerek hareket etmelisiniz.

Islak kalan bir küçük alan bile parke altının havasız olmasından dolayı kısa sürede nem sorununa dönüşebilecektir.

Nem ve ıslaklığa dayanıklı olan bir zemin döşeme ürünü seçseniz bile uzun süreli kullanımlarda alttan nemlenmeye bağlı olarak parkeniz çürümeye ve koku yapmaya başlayacaktır.

Parke öncesi kurutma hizmetimiz ile ileride meydana gelebilecek nem veya ıslaklık sorunlarının önüne daha önceden geçmiş olursunuz.

Böylelikle parke döşemesi daha kuru ve yapı olarak da sağlıklı bir alan üzerinde uygulanmış olacaktır. Zemin döşemeleri yapı olarak farklı özelliklere sahip oldukları için uygulamaları esnasında da yapıştırma veya farklı yöntemler ile döşeme işlemi yapılmaktadır.

Parke döşeme işleminde hangi teknik kullanılırsa kullanılsın kesinlikle kuru bir zemin üzerine uygulama yapılması gerekmektedir. Parke öncesi kurutma hizmetimiz ile parkelerinizin kullanım süresi daha uzun olacaktır.

Parke sonrası kurutma işlemleri de yine parke döşeme şekline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Her parke çeşidinin sağlamlığı değişiklik gösterebileceği gibi kuruma süreleri de döşeme sırasında yapılan uygulamalara göre farklılık gösterebilmektedir.

Tam olarak kuruması için beklenen süre zarfında sağlıklı ve net olarak kurutma işleminin emin olunması için kurutma cihazlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bu sayede hem parke döşemesinin kuruma süresini kısaltacak hem de daha etkili ve her alanında eşit oranda bir kurutma işlemi uygulanmış olacaktır. 

Parke Kurutmada Dikkat Edilecek Noktalar

Islak, Nemli, Rutubetli ve Küflü Parkelerde kullanılan, Parke kurutma cihazı ihtiyacınızda kiralama ve satışı için bizi arayın : 444 0 719

Bu Haber : 3644 Defa Okunmuştur
Haber Tarihi : 05-08-2016
  • Paylaş  :
  • Parke Kurutmada Dikkat Edilecek Noktalar, parke kurutma işlemi,ıslak parke kurutma gibi sorunlarda bizi arayın.İstanbul,Bursa,İzmir,Ankara,Kocaeli Parke kurutma">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz