Nem Alma

Şu an”   “Adlı Duyuruyu İnceliyorsunuz

Icon
Otel Nem Kurutma

Otel Nem Kurutma

Otel nem kurutma sanıldığı kadar zor bir iş olmamakla birlikte, önemsiz olarak görülüp de önlemi alınmazsa geri dönüşü zor olan hasarlara ve buna bağlı olarak da müşteri kayıplarına yol açmaktadır.

Çünkü otellerde meydana gelen nemlenme (özellikle denize yakın bir şekilde konumlandırılmış otellerde) binaların eksik yalıtım özelliklerinden de kaynaklanmakla birlikte duvarlarda ıslaklık, sıvaların dökülmesi, görsel olarak kötü bir görüntü ve dayanılmaz bir koku olarak kendisini göstermektedir.

Yoğun bir çalışma temposundan çıkıp da biraz stres atmak için tatile gelen insanların kaldıkları otellerde böyle bir olay ile karşılaşmaları hiç şüphesiz pek çok şikâyeti ve memnuniyetsizliği beraberinde getirecektir.

Bunun için hotel nem kurutma olayını nemlenme fark edildiği anda yani daha yolun başında önlem almak pek çok sorunun önüne geçmek anlamına gelmektedir.

Ayrıca her olumsuz durumda olduğu gibi olayın başlangıcında müdahale etmek hem müdahale süresini kısaltacak hem de sorunların daha da büyümesine engel olacaktır.

Ancak otel nemi kurutma işlemi profesyonel bir firma aracılığı ile profesyonel ellerde yapılmalıdır.

Profesyonelce yapılan bir çalışma sonrasında nem kurutma işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşebileceği gibi profesyonel ekiplerin önereceği çözümler ile bir daha nemlenme olayı ile karşılaşmamakta mümkün olabilmektedir.  

Nem kurutma olayının başlangıcında nemin oluştuğu alanda profesyonel ekiplerce önce nem oranı ölçümü yapılmakta ve alanın aslında ne kadar nemli olması gerektiği hesaplanmaktadır.

Eğer alan hesaplanan nem miktarından fazla bir nem barındırıyorsa bu alanda bulunan nem alandan uzaklaştırılmaktadır.

Bu nem alandan uzaklaştırıldıktan sonra nemlenmenin nerden kaynaklandığı tespit edilmekte ve nemlenmenin bir daha tekrarlanmaması için alınabilecek önlemler araştırılmaktadır.

Nemlenme daha çok binaların yapım aşamasında yalıtım olarak eksik yapılmasından kaynaklanmaktadır.

Bu eksikliği giderebilmek için duvar kâğıdı, tavan döşemesi veya yer döşemesi yapılması önerilebilmektedir.

Ayrıca duvarların her sene badana ve boya yapılması da bir başka öneri şekli olmaktadır. Eğer tüm bu önlemler işe yaramaz ise otellerin çalışmadığı dönem olan kış aylarında nemlenme yapan alanda bulunan duvarların yalıtımsal olarak güçlendirilmesi gerekmektedir.

Otel nemi alma işlemi kısa sürede ve zahmetsizce gerçekleştirilmektedir. Bu kadar büyük bir sorunu kısa sürede ve zahmetsizce gerçekleştirebilmek için teknolojinin bize sunmuş olduğu harika bir cihaz mevcuttur.

Otel nem kurutma cihazı olarak isimlendirebileceğimiz bu cihaz nemlenmiş olan alanın içerisinde bulunan nem miktarını ölçtüğü gibi odada olması gereken nem miktarını da ölçerek aradaki farkı kullanıcısına göstermektedir.

Eğer odanın içerisinde bulunan nem normal olması gereken nemden daha fazla ise bu cihaz içeriye soğuk hava üfleyerek nemin yoğunlaşmasını ve suya dönüşmesini sağlamaktadır.

Daha sonra kendi ünitesi içerisinde bulunan su haznesi yardımıyla bu suyu çekmekte ve nemi alandan kaldırmaktadır.

Tüm bu işlemler sonrasında nemlenmiş alanın badana ve boya işlemleri yapılır. Ancak bu işlemleri yapabilmek için firmamızdan destek almanız ve profesyonel ekiplerimiz ile bu işlemi yapmanız hem zaman hem de maddiyat açısından size pek çok fayda sağlayacaktır.

Ayrıca firmamız sadece otel nem kurutma hizmeti vermemekte sonrasında bu nemin nasıl bir daha olmaması gerektiği konusunda sizlere farklı çözüm önerileri sunmaktadır.

Otel nem kurutma firmamız için oldukça kolay bir uygulama olup düşünüldüğü gibi fahiş fiyatlarımız bulunmamaktadır.

Nemlenme çok ciddi bir olay olup eğer erken önlem alınmazsa başta binanın kendisi olmak üzere içerisinde bulunan pek çok eşyaya da zarar verecek, hem maddi hem manevi anlamda sizleri pek çok külfete katlanmak durumunda bırakacaktır.

Bu sebeple otel nem kurutma firmamıza nemlenmeyi fark ettiğiniz anda ulaşmanız sorununun daha fazla büyümesine engel olacaktır. 

Otel Nem Kurutma

Bilgi ve hizmet almak için bizi arayın : 444 0 719

Bu Duyuru : 3119 Defa Okunmuştur
Duyuru Tarihi : 19-09-2016
Sonraki Konu :
İzolasyon Kurutma »
  • Paylaş  :
  • Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir">
  • Dyd Kurutek
19 09

Rutubet Nem Kurutma

Rutubet nem kurutma işlemi özellikle günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisidir.Rutubet nem alma işleminin sanıldığı kadar zor olmadığını ve artık pratik ve etkili kullanımlara sahip olan cihazlar ile bu sorunlardan kurtulabileceğinizi belirtmek isteriz.

29 07

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma uygulaması sağlıklı yaşam alanları için kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.Oda nemi kurutma yapmak için ise sadece ev ortamında kullanımı uygun olan nem alma cihazlarını temin etmeniz yeterli olacaktır.

29 07

Mağaza Nem Kurutma

Mağaza nem kurutma hizmetimiz ile artık nemden dolayı meydana gelen hasarların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.Mağaza nemi kurutma işlemi oldukça kolay ve etkili bir uygulamadır. Özellikle mağazalarda bulunan giyim ve tekstil ürünleri en çok nemden etkilenmektedir.

29 07

Islak İnşaat Kurutma

Islak inşaat kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler.

29 07

Ambar Kurutma

Ambar Kurutma için yapmanız gereken en etkili yöntemi kullanmanız daha sağlıklı sonuç almanız için gereklidir.Ambar nem kurutma çalışmalarımız sonucunda alacağınız en etkili yöntemler ile ambarda muhafaza edeceğiniz ürünlerin sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tüm Haberler

prev next

Duvar Küfü Nasıl Geçer

30.07.2015

Duvar küfü nasıl geçer sorusu zamanında önlenemeyen nem ve ıslaklık sonucunda meydana gelen küf için sorulan bir sorudur.duvar küfü önleme zamanında yapılması gereken ve kesinlikle etkili bir uygulama ile yapılarak giderilmesi gereken bir sorundur.

Banyo Küfü Nasıl Önlenir

30.07.2015

Banyo küfü nasıl önlenir sorusu kurutma firması olarak bizlere en sık yöneltilen sorulardan birisidir.banyo küfü önleme için bulabileceğiniz en uygun fiyatlar ve en etkili yöntemler için bizleri arayabilirsiniz.

Nem Alma ve Kurutma

14.07.2015

Nem Alma ve Kurutma »Nem alma işlemleri yeni yapılan konutların yapım aşamasında yapıldığı takdirde ileride meydana gelebilecek nem sorunlarının da önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Villa Nem Kurutma Cihazı

08.07.2015

Villa Nem Kurutma Cihazı »Nemli bir villanın özellikle en sıkıntı yaratacağı durumlardan birisi de kışın ısınma sorunu olacaktır. Çünkü tavandan veya zeminden kaynaklı bir alanda sağlıklı bir ısınma gerçekleşmeyebilir.

Depo Kurutma Cihazı

08.07.2015

Depo Kurutma Cihazı »Depo kurutma işlemleri için firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımız ile nem ve buna bağlı olarak gelişen rutubet sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüm Makaleler

prev next

Otopark Kurutma

19.09.2016

Otopark Kurutma, günümüzde teknolojinin bizlere sunduğu avantajlar sayesinde kısa sürede yapılmaktadır.size gereken ise sadece otopark nem kurutma cihazı gerekir.

Otel Nem Kurutma

19.09.2016

Otel Nem Kurutma, otel odası nem kurutma işleminde mutlaka hotel odalarında ıslaklık var ise nem alma ve nem kurutma yapılması gerekir ve rutubet olması önlenir

Otel Kurutma

28.09.2015

Otel Kurutma, ülkemizde pek çok otel deniz kıyısında olduğu için nemlenme otellerde çok fazla görülmektedir. hotel nemi kurutma,otel nem kurutma cihazı kiralama ve satışı

Hastane Nem Kurutma

28.09.2015

Hastane Nem Kurutma, işlemi özellikle hasta sağlığı için olmazsa olmaz olguların başında gelmektedir.mutlaka hastane nem kurutma cihazı ile nem alma yapılmalı.

Hastane Kurutma

22.09.2015

Hastane Kurutma işleminin yapılması sağlığımızı kazanmak için gittiğimiz hastaneler için önem taşımaktadır.hastane nem kurutma,hastane nemi kurutma,nem kurutma

Tüm Duyurular

prev next

Kocaeli Şap Kurutma Firması

Kocaeli şap kurutma firması inşaat halinde olan binalarda uyguladığınız şap atma işlemlerinizin ardından şapın işlevini yerine getirebilmesi ve sağlıklı bir şekilde betonun üzerinde tutunabilmesi için gerekli olan şap kurutma işlemlerinizi hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Rutubet Kurutma

Yeni yapılarda ve mevcut kullandığınız binalarda Ankara rutubet kurutma firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma

Ev, ofis, fabrika veya inşaat alanlarında Ankara nem kurutma firması olarak nem ve rutubet sorunlarınıza yönelik profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Ankara Nem Kurutma Şirketi

Nem ve rutubet konusunda verdiğimiz hizmetler ile Ankara nem kurutma şirketi olarak kendimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış bulunmaktayız.

Ankara Nem Kurutma Firması

Nemin bütün olumsuz etkilerini kısa zamanda Ankara nem kurutma firması olarak sizler için çözüme ulaştırıyoruz. Nem sorunu hemen herkesin sıklıkla karşılaştığı su buharı sorunudur.

İl ve İlçeler

prev next
Sosyal Ağlarda Biz